niedziela, 27 kwietnia 2014

EWA CHODAKOWSKA - SKALPEL - TOTALNA METAMORFOZA - RECENZJA :)

WITAJCIE ! :)

Dzisiaj chciałam Wam napisać kilka słów o kultowej już płycie Ewy Chodakowskiej - SKALPEL . Trenerka gwarantuje nam , że ćwicząc  co najmniej  3 razy w tygodniu przez 4 tygodnie wyszczuplimy i wyrzeźbimy swoje ciało. Czy tak jest ? Czytajcie dalej :)

Podczas pierwszej próby postawiłam sobie za cel, że przez te 4 tygodnie nie ruszę napojów gazowanych ani fast foodów . Miałam to na tyle ułatwione , że było akurat lato i na rynku było dużo owoców i warzyw . Fakt faktem - początki były trudne. Średnio udawało mi się dotrwać do końca programu , ale nie poddawałam się ;) Przez 4 tygodnie udało mi się zgubić kilka cm. Program przypadł mi do gustu - lecz jest strasznie spokojny i moim zdaniem mozolny . Jest  w nim dużo przysiadów które jak wiemy obciążają kolana . Są również ćwiczenia na łydki - wspięcia na palce, brzuszki, ćwiczenia na ramiona do których możemy użyć ciężarków lub założyć na ręce obciążniki. Trening przyniósł zadowalające efekty, które możecie zobaczyć poniżej na zdjęciach (musicie wybaczyć jakość, mam nadzieję , że coś widać ;) :
Jest wiele opinii na temat techniki wykonywania ćwiczeń przez Ewę Chodakowską, ale jako , że nie jestem profesjonalistką w dziedzinie fitnessu - nie wypowiem się na ten temat. Mnie osobiście te ćwiczenia w ogóle nie zaszkodziły w żaden sposób.

Cała 11 miesięczna metamorfoza jest dostępna tutaj :


A jak Wasze wrażenie odnośnie tej płytki ? 


POZDRAWIAM ;*
Udostępnij

1 komentarz :

Dziękuję za każdy komentarz.Na pytania odpowiadam u siebie w komentarzach. Odwiedzam każdego komentującego moje posty.

Designed by Blokotek. All rights reserved.