niedziela, 1 lutego 2015

ULUBIONE PĘDZLE , CZYLI 3 PĘDZLE DO TWARZY WARTE ZAKUPU NIE DROŻSZE NIŻ 35 ZŁ | HAKURO,MUSE,MAESTRO

Hej !

Dzisiaj chciałam Wam przedstawić 3 pędzle które są doskonałym wyborem jeśli chodzi o makijaż twarzy. Zapewne większość z Was już je zna lub posiada w swoich pędzlowych zbiorach. Natomiast jeśli jeszcze nie mieliście z nimi do czynienia to zapraszam do dalszej części postu.


HAKURO H51 - pędzel wykonany z włosia syntetycznego. Ma bardzo gęste i miękkie włosie. Spokojnie można nazwać go pędzlem wielofunkcyjnym - sprawdzi się zarówno do podkładów płynnych jak i pudrów czy nawet różu. Pędzel nie zostawia na twarzy smug. Włosie jest przycięte na prosto. Mam te pędzel co najmniej 2 lata i jest w bardzo dobrym stanie. Włosie jest w stanie nienaruszonym , nie wychodzi podczas mycia. Nawet literki na trzonku się nie zmazały. Trochę trudno jest mi go domyć na jasnej części włosia,ale tragedii nie ma.
Jego cena to około 33 zł.

Długość włosia : 2,2 cm
Długość rączki : 14 cm
MUSE - ten pędzel został zakupiony w zestawi który zresztą cały polecam. Jest bardzo lekki. Nie wypada z niego włosie. Jest ścięty na kształt języka. Pędzel jest miękki i łatwy w umyciu. Jest przeznaczony do różu.

Długość włosia : 3,5 cm
Długość rączki : 12,5 cm
MAESTRO - seria 120 r. 20. Pędzel przycięty na skos z włosia koziego. Jest miękki. Z tego pędzla wypadło mi trochę włosków. Jego trzonek jest lakierowany i drewniany . Używam go do bronzera i świetnie się w tej roli sprawdza. Nie pozostawia żadnych smug, ładnie rozprowadza produkt. Jego cena to około 35 zł.

Długość włosia : 17/27m
Długość rączki : 21,2 cm

To wszystkie pędzle które miałam Wam do przedstawienia. Za jakiś czas pojawi się do drugi post z tej serii. Pokażę Wam pędzle do makijażu oczu. A jakie są Wasze ulubione pędzle do twarzy ?

Do następnego !

Udostępnij

5 komentarzy :

 1. O Hakuro bardzo dużo już czytałam i mam na niego wielką ochotę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bardzo lubię pędzle Hakuro ale spisał się też pędzel z rossmana do różu za około 20 zł, nazwa się już starła więc nie wiem jaki to ;(

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam zamiar nabyć pędzle hakuro, tyle dobrego o nich słyszę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Będe musiała poszukać tego Hakuro, bo już któryś raz o nim słyszę, a brakuje mi dobrego pędzoa do podkładu

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.Na pytania odpowiadam u siebie w komentarzach. Odwiedzam każdego komentującego moje posty.

Designed by Blokotek. All rights reserved.