wtorek, 10 marca 2015

IDZIE WIOSNA CZAS NA KOLOR | GOLDEN ROSE VELVET MATTE - POMADKA

Hej !

Nie wiem jak u Was , ale u mnie pogoda jest już coraz lepsza. W związku z tym przychodzę do Was z recenzją kultowych już pomadek z Golden Rose z serii Velvet Matte.Opakowanie jest estetyczne w kolorze lekkiego burgundu , które ładnie się prezentuje. Pomadka ma 4,2 g i kosztuje na stronie producenta 10,90 zł. Ja natomiast kupiłam ją w osiedlowej hurtowni za 8 zł. Mam odcień nr 13.
Zapach pomadki jest delikatny i przyjemny dla nosa. Jak najbardziej na plus.Jak sprawdza się na moich ustach ?

Ja tę pomadkę nakładam na wcześniej położony CARMEX dzięki czemu otrzymuje ładne wykończenie, które nie jest matowe. Używałam jej również bezpośrednio na usta i faktycznie ma lekko aksamitne wykończenie, które w żaden sposób nie wysusza ust.Trwałość jest zadowalająca. Utrzymuje się nawet po piciu czy jedzeniu nie ujmując uroku temu kolorkowi. Bez poprawek spokojnie utrzymuje się u mnie cztery a nawet pięć godzin.

Kolor - mój w numerze 13 jest bardzo intensywny. Ma kolor mocnego różu, który z pewnością nada się na nadchodzącą wiosnę , a później na lato.Pomadka ma lekką tendencję podkreślania suchych skórek, bo i na takich ustach chciałam ją przetestować. Jeśli chodzi o dostępność to na pewno możecie ją kupić na stronie internetowej sklepu GR jak i w sklepach\drogeriach które posiadają szafę owej marki.SKLEPY KTÓRE POSIADAJĄ POMADKI VELVET MATTE :

Do następnego !
Udostępnij

11 komentarzy :

Dziękuję za każdy komentarz.Na pytania odpowiadam u siebie w komentarzach. Odwiedzam każdego komentującego moje posty.

Designed by Blokotek. All rights reserved.