czwartek, 12 marca 2015

ULUBIONE PĘDZLE - PĘDZLE DO MAKIJAŻU OCZU NIE DROŻSZE NIŻ 20 ZŁ + WYNIKI ROZDANIA

Hej !

Jakiś czas temu pokazywałam Wam dobre pędzle do twarzy do 30 zł. Tym razem przychodzi czas na ulubieńców, ale tych do oczu. Pokażę Wam tutaj cztery pędzle do oczu , które nie kosztują więcej niż 20 zł za jeden.

Zapraszam do dalszej lektury.


1. Hakuro H78 - jest wykonany z naturalnego włosia pony. Jest to pędzel kuleczkowy, który świetnie nadaje się do aplikacji cienia w zewnętrznym kąciku oka jak i również do lekkiego roztarcia kreski na górnej bądź nawet dolnej powiece. Włosie jest miękkie, nie wypada. Nie ma problemu z domyciem go.

Długość rączki - 16,5 cm
Cena - 16,40 zł
2. Maestro - 320 r 8 . Pędzel przeznaczony do nakładania cieni na górnej powiece. Istnieje kilka rozmiarów. Wykonany z włosia naturalnego pony. Ma owalny kształt. Włosie nie wypada, jest miękkie. 

Długość rączki - 18,5 cm
Cena - 18 zł
3. ESSENCE - pędzel ścięty skośne który świetnie nadaje się do robienia kresek. Jest dosyć cienki co pozwala na wykonanie fajnej nie grubej kreski. 

Cena - około 7 zł


4. Hakuro H79 - pędzel wykonany z naturalnego , tlenionego włosia kozy. Włosie jest miękkie, nie wypada. Nie ma problemu z domyciem pędzla. Ma kształt tzw. " puchacza" . Ładnie rozciera cienie. Włosie nie wypada i nie odkształca się.

Długość rączki - 16,5 cm
Cena - 16,40 zł
Tą czwórką spokojnie stworzycie makijaż. Jakie są Wasze ulubione pędzle ? Może macie jakieś tematy na posty które chcielibyście tutaj zobaczyć ? WYNIKI ROZDANIA :

WYGRYWA MILENA PROSTAK

PROSZĘ O MAILA Z ADRESEM DO WYSYŁKI.

GRATULUJĘ !
Do następnego !
Udostępnij

13 komentarzy :

Dziękuję za każdy komentarz.Na pytania odpowiadam u siebie w komentarzach. Odwiedzam każdego komentującego moje posty.

Designed by Blokotek. All rights reserved.