środa, 19 października 2016

JAK SPRAWUJE SIĘ PODKŁAD I WODOOPORNA KREDKA OD SMART GIRLS? | RECENZJA+EFEKT PO | DZIENNY MAKIJAŻ

Ujednolicony kolor cery, to jedna z rzeczy której szukamy w podkładach. Dzisiaj mam Wam do przekazania kilka informacji na temat podkładu oraz kredki od Smart Girls.

PODKŁAD STAY WITH ME
____________________________________________________________________________________


Podkład o lekkiej kremowej konsystencji i dobrym kryciu, gwarantuje nieskazitelny i bardzo trwały makijaż przez wiele godzin. Ma wyjątkowo lekką konsystencję i jednocześnie bardzo dobre właściwości kryjące. Oprócz dobrego krycia, produkt delikatnie matuje skórę, doskonale stapia się z odcieniem cery i nie zmienia swojego koloru. Zawarte w podkładzie witaminy i minerały gwarantują idealny stopień nawilżenia oraz chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dostępny w 4 odcieniach.Podkład został zamknięty w 30 ml miękkiej tubce. Prosty design opakowania z odkręcaną zakrętką.
Krycie na poziomie średnim. To samo mogę powiedzieć o konsystencji.

Podkład dobrze współpracuje z pędzlami. Jest łatwy w rozprowadzaniu na twarzy. Nie pozostawia smug, nie podkreśla suchych skórek. Lekko wchodzi w załamania.


Daje na twarzy efekt ładnej, zdrowej, rozświetlonej cery. Nie oksyduje w ciągu dnia. Na cerze normalnej jak i wrażliwej utrzymuje się spokojnie osiem godzin. Wydaje mi się, że na tłustej wymagałby poprawek. Tak jak napisał producent, efekt zmatowienia jest delikatny. Nie stworzymy tym podkładem maski, co jest na plus.

Nie posiada różowych tonów. Mój odcień to 102-LIGHT BEIGE. Jest to drugi odcień z kolei, licząc od najjaśniejszego.

Podkład nie podrażnił ani nie uczulił mojej cery.

Podsumowując, podkład będzie dobrym wyborem dla osób, które nie mają ogromnych problemów z cerą. Daje uczucie nawilżenia, przez co może sprawdzić się do cer suchych.


WODOODPORNA KREDKA DO OCZU
___________________________________________________________________________________


Automatyczna kredka do oczu long lasting effect o aksamitnej konsystencji, łatwo się aplikuje i utrzymuje przez długi czas. Kredka jest odporna na działanie wody, łez i czynników atmosferycznych.


Bardzo przyjemna w użytkowaniu kredka. Na plus zasługuje to, że się nie łamie i jest automatyczna. Dostępna w ośmiu kolorach. Mój to 104 AUBERGINE.


Kredka wytrzymuje pięć/sześć godzin na oczach. Nie powoduje ich łzawienia. Nada się również jako kolorowa baza pod cienie.

Jest miękka i komfortowa w używaniu.
Udostępnij

10 komentarzy :

Dziękuję za każdy komentarz.Na pytania odpowiadam u siebie w komentarzach. Odwiedzam każdego komentującego moje posty.

Designed by Blokotek. All rights reserved.