poniedziałek, 3 kwietnia 2017

PROGRAM EWY CHODAKOWSKIEJ "SUKCES" - MOJA OPINIA JEGO TEMAT
Wiosna zawitała u Nas na stałe. Pewnie nie jedna z Was obudziła się z zimowego snu i stwierdziła, że pora zacząć ćwiczyć. Większość osób szuka pomocy w internecie. Przeszukują wiele programów treningowych i szukają czegoś dla siebie. Ja postanowiłam przetestować program "Sukces" Ewy Chodakowskiej. Mówiąc szczerze już od jakiegoś czasu dałam sobie spokój z jej programami. Postawiłam na inne formy ćwiczeń jednak stwierdziłam, że zobaczę co Ewa proponuje w tych zestawach ćwiczeń.

Cały program składa się z trzech setów gdzie każdy z nich trwa 15 minut. Plusem tego programu jest to, że nie musimy wykonywać go całego. Wszystko zależy od zaawansowania osoby. Dla mnie nie było problemu wykonać go całego.

Pierwsza część to trening HIT cardio, który jest zalecany osobom zaawansowanym. Dużo skakania. W tym przypadku zgodzę się w 100%. Jeśli nie jesteś zaawansowana to lepiej daj sobie spokój - ta część wymaga wielkiej koncentracji i bardzo dobrej techniki ćwiczeń. Mimo, że ta część jest męcząca to uśmiech nie schodził mi z twarzy przez całe 15 minut. Bardzo się z nim polubiłam. 

Druga część koncentruje się  na kształtowaniu pośladków oraz pozbyciu się cellulitu. Ćwiczenia nie obciążają stawów. Z pozoru wyglądają na łatwe i przyjemne, ale uwierzcie - dają niezły wycisk. Według mnie są ćwiczenia dla wszystkich niezależnie od poziomu ich wytrenowania. Wszystkie wykonywane są na macie.

Trzecia i ostatnia już część to ćwiczenia skupiające się na mięśniach brzucha oraz dolnej części grzbietu. Przy tych ćwiczeniach doskonale poczujecie każdy mięsień, ale niezwykle ważna jest tutaj precyzja i technika. Tak jak w przypadku pierwszej części musicie być ostrożne.

Podsumowując, jest to dobry program stworzony tak naprawdę dla osób mniej jak i więcej zaawansowanych. Tak jak w przypadku każdego innego treningu trzeba zwrócić szczególną uwagę na precyzję i technikę.
W Ewie jest o wiele więcej życia niż w popularnym "SKALPELU", a takie programy sobie cenię.  Lubię gdy coś się dzieje. Mimo, że trening trwa 45 minut, to czas przy nim bardzo szybko upływa.

Program treningowy kosztuje 34,96 złotych.

SKALPEL -> KLIK
Udostępnij

7 komentarzy :

 1. Z Ewą ćwiczę czasami, ale jej ćwiczenia, są dobre :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Może wypróbuję, ale ja po "przebudzeniu z zimowego snu" postawiłam bardziej na mel b i inne ćwiczenia z yt
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)
  http://ragazza99.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie znam tego treningu. Czasami wykonuje skalpel, jak chcę uciec od nauki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię Ewę ale jakoś nie wszystkie jej programy i rady w mojej ocenie są dobre ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiam. Ja nie dała bym rady wykonywać tych ćwiczeń.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja z Ewą rzadko ćwiczę... dobre ma treningi do chudnięcia ale to rzeźby moim zdaniem niekoniecznie

  OdpowiedzUsuń
 7. Przy takich treningach należy pamiętać o porządnej rozgrzewce,gdyż bardzo łatwo skończyć z kontuzją.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.Na pytania odpowiadam u siebie w komentarzach. Odwiedzam każdego komentującego moje posty.

Designed by Blokotek. All rights reserved.