czwartek, 25 stycznia 2018

ŚWIEŻOŚĆ Z REXONĄ | MOTIONSENSE SHOWER CLEANChyba nie trzeba nikomu przypominać, że higiena jest bardzo ważna. Jest to priorytet o którym trzeba pamiętać codziennie.

Antyperspiranty trzeba traktować jako dodatek do higieny, pielęgnacji. Musimy pamiętać o tym, że takie produkty  nie zastępują mycia ciała.

Antyperspiranty w aerozolu ze względu na zawartość alkoholu świetnie chłodzi a także dezynfekują. Tego typu produkty mogą podrażniać skórę. W przypadku skóry wrażliwej można zaopatrzyć się w bezalkoholowy antyperspirant w aerozolu, który zawiera talk - pochłania on pot zapobiegający pojawianiu się plam na ubraniach - lub inne składniki neutralizujące przykry zapach. Warto jednak wiedzieć, że kosmetyki z zawartością wspomnianego już talku mogą sprzyjać powstawaniu białych plam na ubraniach. Na szczęście na rynku jest wiele takich produktów które przeciwdziałają takiej sytuacji. Zwolenniczki czarnych ubrań mogą zaopatrzyć się w specjalną serię chroniącą ubrania przed zabrudzeniem. Jak spisał się antyperspirant Rexona Motionsense Shower Clean? 

Ten produkt ma naprawdę niezwykłą skuteczność. Zapewnia komfort przez cały dzień. Sprawdza się również u osób aktywnych fizycznie. Eliminuje przykry zapach co jest bardzo istotną kwestią.

Jest wydajny i łatwo dostępny. Ja swój kupiłam w Rossmanie KLIK Aplikacja jest bardzo przyjemna i prosta.

Zapach jest bardzo przyjemny, delikatny oraz świeży. Z pewnością przypadnie do gustu niejednej osobie.

Czy ten antyperspirant zostawia białe ślady? Nie, jeśli użyjemy go z odpowiedniej odległości (około 30 centymetrów). Nie zostawia białych śladów na ciemnych ubraniach.

Podsumowując, produkt spisuje się u mnie bardzo dobrze. Z pewnością kiedyś do niego wrócę.


Udostępnij

4 komentarze :

 1. Jak najbardziej jest to przydatny produkt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię antyperspiranty Rexona, ale ostatnio ciągle u mnie gości Nivea 😃

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie Rexona zawsze od lat, dla mnie to najlepszy antyperspirant

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam wiele wersji Rexony i mimo fajnego działania większość zapachów mi się nie podoba niestety. Są dla mnie zbyt intensywne i duszące wręcz - Twoją wersję niedawno kupiłam i zobaczę jak ona wypadnie ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.Na pytania odpowiadam u siebie w komentarzach. Odwiedzam każdego komentującego moje posty.

Designed by Blokotek. All rights reserved.