Pięknie podkreślone i podkręcone rzęsy zapewniają doskonały efekt za każdym razem. Tusz do rzęs to nieodłączny kosmetyk codziennego użytku, który, podobnie jak brylanty, jest najlepszym przyjacielem każdej kobiety.

Czego należy oczekiwać od tuszu do rzęs?

Pogrubiający tusz do rzęs (jak ten) musi spełniać wiele różnych kobiecych wymagań, aby ostatecznie mógł zyskać miano prawdziwego, kobiecego przyjaciela. Przede wszystkim powinien on charakteryzować się doskonałą, nieco oleistą formułą, która fantastycznie obkleja rzęsy jednym pociągnięciem szczoteczki, jednak nie skleja ich za bardzo ani nie zostawia nieestetycznych grudek. Ponadto tusz do rzęs pogrubiający powinien mieć atramentowo-czarną barwę, która pewnie wyrazisty kolor rzęsom. Musi on być również bardzo trwały, nie może się kruszyć ani osypywać, ponieważ w kilka chwil może zniszczyć cały makijaż oka. Idealnie zaprojektowana szczoteczka przy pierwszym pociągnięciu powinna doskonale podkreślać rzęsy bez konieczności stosowania kilku warstw tuszu.

Najlepszy tusz do rzęs i jego skład

W składzie tuszu do rzęs powinny znaleźć się polimery – to właśnie one zapewniają fantastyczne, aksamitne wykończenie oraz oleistą strukturę kosmetyku. To własnie polimery uelastyczniają, modelują oraz zmiękczają rzęsy, dzięki czemu świetnie się one układają i fantastycznie wywijają tworząc upragnioną „firankę”. Ponadto dzięki zawartości polimerów w składzie tusz jest znacznie bardzie wytrzymałe na zmienne warunki atmosferyczne (zarówno wysokie temperatury jak i wilgotne powietrze), a także nie rozmazuje się, ani nie ściera. Taki produkt z pewnością pokocha każda kobieta, która nie wyobraża sobie wyjścia z domu po przysłowiowe bułki do sklepu bez choćby pomalowanych rzęs. Warto zatem zaopatrzyć się w swój idealny, pogrubiający tusz do rzęs, który będzie idealnym kompanem w każdej sytuacji.