Konturówki do ust są niezastąpione w perfekcyjnym makijażu. To dzięki nim można uzyskać pełnych, większych i precyzyjnie wykończonych ust. Dobra konturówka do ust posłuży swojej właścicielce nawet przez kilka miesięcy. Dlatego też poniżej przedstawiamy ranking najlepszych konturówek do ust, które znikają z półek w ekspresowym tempie.

Konturówki bezbarwne

Konturówki do ust bezbarwne są prawdziwym „must have” w naszych torebkach. To dzięki nim pomadki płynne nie przemieszczają się i idealnie wyglądają na naszych ustach. Dzięki nim można również precyzyjnie pomalować usta matowymi pomadkami uzyskując efekt delikatnie powiększonych i pełniejszych ust. Niektóre panie dzięki takiej konturówce korygują kształt swoich ust oraz chętniej malują się mocnymi i intensywniejszymi kolorami na co dzień.

Konturówka do ust w kolorze ulubionej szminki

Wiele pań kupując szminkę lub pomadkę w swoim ulubionym kolorze – od razu szuka w drogerii konturówki w tym samym odcieniu. Niektóre marki wychodząc naprzeciw klientkom, tworzą już zestawy (pomadka + konturówka w tym samym kolorze). Taki zestaw zdecydowanie pomaga w codziennym make-upie, gdyż wykonując najpierw obrys ust konturówką, a następnie nakładając pomadkę w tym samym kolorze – uzyskuje się bardzo perfekcyjny makijaż ust (bez zacieków, niedoskonałości i nierówności).

Nude, beż i pudrowy róż

Te kolory to ostatnio hit wśród konturówek do ust. Dlaczego? Dobra, sprawdzona konturówka w takim kolorze często zastępuje szminkę. Niektóre panie odstawiły pomadki na bok i nauczyły się samą konturówką wykonywać precyzyjny makijaż ust. I to z niezwykle oszałamiającym efektem. Usta w kolorze beżowym, nude oraz w pudrowym różu to jeden z trendów, które będą modne tej wiosny – dlatego też, warto w taką konturówkę do ust zaopatrzyć się i to jak najszybciej.