Kolorowe kosmetyki są produkowane przez bardzo wiele marek. Zarówno zawodowe makijażystki jak i te domowe, ciągle poszukują czegoś nowego i lepszego. Z bardzo atrakcyjną propozycją wystąpiła amerykańska marka BH Cosmetics.

Marka ta specjalizuje się między innymi w kosmetykach kolorowych, typu cienie do powiek, brązery, rozświetlacze czy kosmetyki do ust. Uwagę zwracają cienie do powiek, dostępne w dużych zestawach kolorystycznych i w bardzo nasyconych kolorach.

Kosmetyki firmy BH Cosmetics

Dewizą firmy jest zdanie „słuchamy zanim stworzymy”. Jest to amerykańska marka, która powstała w odpowiedzi na oczekiwania kobiet uwielbiających kolorowy makijaż.

Kosmetyki oparte są wyłącznie na składnikach naturalnych i wykonane według receptury wegańskiej. Warte jest podkreślenia, że nie są one testowane na zwierzętach.

Marka powstała w Los Angeles czyli w mieście aniołów i jest skierowana do kobiet nowoczesnych, pragnących podkreślić swoją urodę.

Jakość kosmetyków kolorowych

Firma reklamuje kosmetyki, jako bardzo wysokiej jakości. Palety z cieniami do powiek posiadają wiele odcieni o bardzo głębokiej barwie. Jest to zasługa zawartych w nich pigmentów.

Cienie można nałożyć w taki sposób, aby odcień był delikatny lub nasycony. Według zapewnień producenta, nie osypują się one z powiek i wytrzymują przez cały dzień w niezmienionej postaci.

Palety zawierające pudry, rozświetlacze i korektory, są bogate w całą gamę kolorów, począwszy od odcieni nude, poprzez jasne beże i brązy, do kolorów bardzo zdecydowanych.