Puder jest nieodzownym elementem każdego makijażu, dobrze dobrany do potrzeb naszej skóry będzie utrwalać make-up, wygładzać zmarszczki, zakrywać pory oraz rozświetlać twarz.

Dzięki temu uzyskamy nieskazitelny makijaż, który będzie dobrze się prezentować na każdym ważnym wyjściu.

Dobry produkt powinien idealnie stapiać się skórę, nie wpływać na odcień podkładu oraz wyglądać bardzo naturalnie.

Puder satynowy właściwości:

Na rynku występuje wiele rodzajów pudrów mających formułę matującą, kryjącą czy rozświetlającą. Ciekawym rozwiązaniem jest również puder satynowy, który przez swoją formułę sprawia, że twarz wygląda świeżo i promiennie.

Sprawdzi się szczególnie przy cerach suchych, odwodnionych i wrażliwych, którym zależy na lekkim rozświetleniu skóry i zatuszowaniu niedoskonałości cery. Odkryj więcej w https://lavandin.pl/pl/menu/pudry-satynowe-2316.html

Możemy znaleźć produkty w kamieniu oraz sypkie w zależności od naszych preferencji. Produkty możemy stosować samodzielnie bądź na podkład jako wykończenie makijażu.

Puder satynowy właściwości :

W sypkich pudrach możemy znaleźć wiele dobroczynnych składników, które dodatkowo pielęgnują skórę. Między innymi są to:

  • skrobia kukurydziana 
  • krzemionka
  • cynk 

Dzięki tym składnikom makijaż pozostanie utrwalony na kilka godzin, jednocześnie nie zapychając porów skóry. Sprawdzi się to idealnie w przypadku cer trądzikowych przetłuszczających się  czy  zanieczyszczonych.

Skład kosmetyku powinien być jak najkrótszy, pozbawiony talku, który może nadmiernie przesuszać skórę, przez co makijaż nie będzie dobrze się prezentować.

Zaletą pudru sypkiego jest jego wydajność, przy dobrej aplikacji powinien wystarczyć nawet na rok stosowania. Potrzebny będzie odpowiedni pędzel najlepiej z naturalnego włosia.

Z kolei pudry w kamieniu dobrze sprawdzą się u osób, którym zależy na nienagannym makijażu przez cały dzień i w razie potrzeby mogą go sobie w dowolnej chwili poprawić.