Niejedna pani z problematyczną cerą ma spore dylematy w doborze odpowiedniego podkładu. Błyszcząca się skóra, zaczerwienienia albo wypryski spędzają sen z powiek i niwelują każdy, nawet najbardziej starannie wykonany makijaż? Może zatem warto spróbować, jak z tymi problemami poradzą sobie podkłady Loreal?

Pełne krycie bez efektu maski

Oczywiście takie hasła wiele pań słyszało niejednokrotnie. Do tego jeszcze taki podkład mógłby być długotrwały. To nie jest wygórowane marzenie. Niejeden podkład Loreal spełnia właśnie takie kryteria. Wystarczy jedynie dobrać odpowiedni dla danej cery kolor i gotowe. Oczywiście asortyment wielu drogerii poszerzył się ostatnio o wiele doskonałych pędzli czy gąbeczek ułatwiających nakładanie takich produktów na twarz. Nie bez kozery można powiedzieć, że to naprawdę działa cuda i warto również zainwestować w takie gadżety.

A może matowienie?

Wiele kobiet walczy właśnie z takim problemem. Szczególnie latem jest on bardziej dokuczliwy. Podkład do twarzy Loreal usunie nieestetyczne świecenie się skóry i z pewnością nie pozwoli na jej wysuszenie (co tylko pogorszyłoby problem). Przykładem może być choćby podkład Infaillible 24h Matte czy inne produkty z tej serii. Mogą się one wydawać nieco droższe od innych produktów, ale czasami warto zainwestować pieniądze w dobry produkt. Zadowolenie ze spektakularnego efektu podkładów Loreal z pewnością będzie dostateczną rekompensatą za nieco większy wydatek. Każda kobieta z pewnością potwierdzi ten niezaprzeczalny fakt.