Naturalne rośliny zawierają mnóstwo składników odżywczych, mających pozytywny wpływ na ludzki organizm. Można je wykorzystywać zarówno w medycynie, jak i kosmetyce. Kosmetyki stworzone na bazie takich składników są bezpieczne dla skóry, i jednocześnie bardzo skuteczne. Firma A-Derma to przykład marki, która posiada w swojej ofercie takie właśnie naturalne produkty. Szeroki wybór kosmetyków sprawia, że marka może być przeznaczona niemalże dla każdego.

A-Derma – francuskie kosmetyki na bazie roślin

Historia marki A-Derma zaczęła się w latach 70 ubiegłego wieku we francuskim mieście Castres. Firma od początku koncentrowała się na badaniach pozytywnego wpływu roślin na ludzką skórę. Głównym obiektem badań był owies, na bazie którego powstały również pierwsze produkty marki.

Od tego czasu oferta jest nieustannie poszerzana i wzbogacana o nowe produkty, które niezmiennie bazują na bogactwie naturalnym roślin. W oferowanych przez firmę A-Derma kosmetykach klienci cenią przede wszystkim starannie dobrany skład.

Naturalne kosmetyki A-Derma

A-Derma kosmetyki są przede wszystkim bardzo zróżnicowane i skierowane do użytkowników o różnych potrzebach. Oferta obejmuje m.in.:

  • Preparaty oczyszczające
  • Środki regenerujące skórę
  • Kosmetyki dla skóry wrażliwej lub podrażnionej
  • Produkty dla osób z różnymi problemami dermatologicznymi
  • Produkty dla dzieci i niemowląt

Każdy preparat i krem A-Derma jest przebadany i bezpieczny nawet dla osób ze szczególnie wrażliwą skórą. Kremy A-Derma odznaczają się brakiem sztucznych substancji w swoich składach. Zamiast tego, producent kładzie tu nacisk na składniki pochodzenia naturalnego. Głównym źródłem pochodzenia składników wciąż jest owies. Firma od lat prowadzi badania nad tą rośliną i stara się ją jak najlepiej wykorzystywać w służbie zdrowej i pięknej skóry.

Produkty A-Derma dostępne na stronie https://www.aptekagalen.pl/a-derma.html