Podkład z serii Miracle Pure Max Factor to kosmetyk, który łączy funkcje makijażu z właściwościami pielęgnacyjnymi. Co warto wiedzieć o tym produkcie?

Lekka Konsystencja i Średnie Krycie

Podkład Miracle Pure ma lekką konsystencję, która nie obciąża skóry. Doskonale pokrywa wszelkie niedoskonałości i zaczerwienienia na skórze twarzy, oferując średni poziom krycia. Dzięki temu możemy uzyskać naturalny efekt “drugiej skóry”.

Składniki Pielęgnacyjne

W składzie tego podkładu znajdziemy kwas hialuronowy i witaminę C. Te składniki przyczyniają się do poprawy jędrności i elastyczności skóry. Dodatkowo, podkład jest wzbogacony filtrem przeciwsłonecznym SPF 30, co stanowi dodatkową ochronę przed promieniowaniem słonecznym.

Nagrodzony Podkład

Podkład Max Factor Miracle Pure zdobył uznanie klientek na całym świecie. Wizażanki uhonorowały go nagrodą Kosmetyk Wszech Czasów w kategorii “podkład nawilżający i rozświetlający z filtrem”. Co sprawia, że ten produkt jest tak wyjątkowy?

Promienne Wykończenie i 24-Godzinne Nawilżenie

Podkład ten nie tylko pięknie stapia się ze skórą, ale także zapewnia promienne wykończenie. Dzięki bogatej w witaminy formule (https://www.cocolita.pl/max-factor-miracle-pure), skóra jest nawilżona przez cały dzień. Ochrona przed promieniowaniem słonecznym oraz lekka formuła to dodatkowe atuty tego kosmetyku.

Bogata Paleta Kolorystyczna

Max Factor Miracle Pure występuje w kilku wersjach kolorystycznych. Na Cocolita.pl znajdziemy odcienie takie jak: 45 Warm Almond, 50 Natural Rose, 75 Golden oraz 80 Bronze.

max factor miracle pure

Korektor Max Factor Miracle Pure – Perfekcyjne Uzupełnienie Podkładu

Idealnym uzupełnieniem dla podkładu jest korektor Max Factor Miracle Pure. Co warto wiedzieć o tym produkcie?

Wegańska Formuła i Średnie Krycie

Korektor zawiera w swoim składzie kwas hialuronowy i witaminę C. Może być stosowany na skórę pod oczami oraz na niedoskonałości na całej skórze twarzy. Jest lekki, nie obciąża delikatnej skóry wokół oczu i doskonale stapia się z cerą. Jego wegańska formuła to dodatkowy atut.

Rozświetlające Wykończenie

Korektor Max Factor Miracle Pure niweluje widoczność zmian pigmentacyjnych, a jednocześnie nadaje skórze promienne wykończenie.

Warto wypróbować ten duet – podkład i korektor Max Factor Miracle Pure – aby uzyskać perfekcyjny makijaż, który łączy piękno z pielęgnacją.