Kosmetyki GlamGlow wypromowało małżeństwo Dellimore, zaczynając od tworzenia ich w swoim domu. Opierały się one na naturalnych minerałach wulkanicznych, a po pewnym czasie zostały wzbogacone nowymi składnikami. Dzięki temu są skuteczne i dają szybkie efekty. Jak powstała ta marka?

Początki

Początkowo małżeństwo tworzyło kosmetyki dla swoich przyjaciół, którzy byli niezwykle zadowoleni z ich działania, przekazując swój zachwyt innym. Po pewnym czasie państwo Dellimore nawiązało współpracę z dużą firmą kosmetyczną. Aktualnie ich wyroby są wykorzystywane przez gwiazdy Hollywood, ale także przez wiele innych osób na świecie.

Maski GlamGlow

Marka jest słynna także dzięki maskom. Mają one za zadanie zmniejszać pory, usuwać niedoskonałości cery i redukować zaczerwienienia skóry. Twarz jest promienna i wyrazista, dzięki czemu od razu gwiazdy są gotowe na błysk fleszy. Nic dziwnego, że kosmetyki tego typu używają aktorzy, modelki i gwiazdy show-biznesu. Celebrytki często dzielą się swoim zadowoleniem na kontach społecznościowych. Warto zauważyć, że kosmetyk od firmy GlamGlow jest przeznaczone nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn.

Kosmetyki GlamGlow można zamówić w sklepach internetowych lub kupić w drogeriach. Bogata oferta jest skierowana dla każdego, kto pragnie odświeżyć swoją cerę i nadać jej blasku każdego dnia. Codzienna pielęgnacja skóry jest niezwykle ważna i niweluje ryzyko powstawania niedoskonałości, a dobór odpowiednich kosmetyków najlepszej jakości jest ogromnym ułatwieniem w tym zakresie.