Już od ponad półwiecza czeskie kosmetyki Dermacol dbają o piękny wygląd  kobiecej skóry. Dzięki produkcji wysokiej jakości podkładów do twarzy, każda pani może z powodzeniem ukryć wszelkie niedoskonałości na twarzy. 

Dermacol – marka z tradycją 

Kosmetyki tej marki cieszą się powodzeniem wśród wielu kobiet dbających każdego dnia o piękny wygląd. Powstały one w praskich studiach filmowych, gdzie specjaliści od makijażu filmowego połączyli swoje ogromne siły z dermatologami z Instytutu Kosmetologii. Wspólnie udało się im stworzyć wysokiej jakości, kryjący podkład Dermacol, który to przeznaczony jest nie tylko na plany filmowe, pokazy mody, koncerty czy sesje fotograficzne, ale również do codziennego użytku.

 W ostatnich latach z  produktów tej marki mogą również korzystać mężczyźni, dla których to powstała męska seria kosmetyków Dermacol. 

Podkłady Dermacol – kosmetyki świetnie maskujące cerę 

Kosmetyki  te cieszą się obecnie dużym uznaniem wśród wielu kobiet. Posiadają one nie tylko wysoką jakość i dużą wydajność lecz także przystępną cenę. Zakup jednej tubki  stanowi gwarancję wielomiesięcznego użytku. Specyfiki te są w pełni skuteczne oraz wydajne. Wystarczy nałożyć na twarz niewielką ilość podkąłdu, aby móc stworzyć na twarzy w pełni maskującą powłokę o naturalnym wyglądzie.

Podkład do twarzy Dermacol jest silnie napigmentowany, dzięki czemu zasłania perfekcyjnie cienie pod oczami, wszelkie przebarwienia, rozszerzone pory, ślady po trądziku oraz inne niedoskonałości skóry. 

Podkłady tej marki działają niczym kamuflaż, bowiem są w stanie zatuszować siniaki oraz zakryć niepożądane już tatuaże. Można je z powodzeniem aplikować nie tylko na twarz, lecz także na ciało.