Od kilku lat mocno podkreślone brwi stały się jednym z najważniejszych elementów makijażu. Dzisiaj kobiety nie depilują już brwi w cienki łuk, a wręcz przeciwnie – starają się brwi zagęścić i przyciemnić przy pomocy odpowiednich technik makijażu. Jakie są niezawodne kosmetyki do malowania brwi?

Kredki do brwi Golden Rose

Polska marka Golden Rose jest niezwykle popularna nie tylko w naszym kraju, ale również poza granicami.  Dostarcza ona świetnej jakości kosmetyki kolorowe do makijażu, wśród których wyróżniają się między innymi kredki do brwi Golden Rose. Kredka do brwi to jeden z kultowych kosmetyków do malowania pięknych łuków. Jej używanie wymaga dużej wprawy i precyzji, dlatego też chętnie sięgają po kredkę nawet nowicjuszki w makijażu.

Puder do brwi

Nowość to puder do brwi, który nakłada się przy pomocy pędzelka podobnego do tego do cieni. Ten kosmetyk daje doskonały pudrowy efekt, można dzięki niemu brwi mocno przyciemnić i zagęścić. Skuter wymaga jednak więcej wprawy niż kredka. Warto zatem poćwiczyć, aby makijaż wyglądał naprawdę dobrze.

Pomadka do brwi

Trzeci ciekawe kosmetyk do podkreślenia brwi to pomada. Nakłada się ją przy pomocy pędzelka. Bardziej przypomina cień do powiek w kremie, pozwala na wykonanie  codziennego makijażu brwi. Wybierając któryś z tych kosmetyków, warto dobrać precyzyjnie kolor do koloru naturalnego swoich brwi. Tylko dzięki temu nie będą one wyglądały sztucznie. Z zaznaczeniem brwi nie można bowiem przesadzić w drugą stronę, bo makijaż może wyglądać karykaturalnie.