Korektor nakładamy pod makijaż i bardzo istotny jest fakt, że ta baza całego makijażu ma od niego się nie odróżniać. Korektorów na ryku jest bardzo wiele, wśród nich są takie, które szczególnie się wyróżniają i mają ogromne rzesze swoich fanek. Przykładem takiego korektora może być korektor pod oczy maybelline.

Całkowite pokrycie cieni, czerwonych naczynek i zmarszczek

Maybelline pod oczy doskonale kryje wszelkie niedoskonałości, ważne jest jednak by i pod niego zastosować krem na twarz. Doskonała konsystencja korektora maybelline daje ogromne możliwości. Korektor nie jest tłusty, jest lekki i bardzo dobrze komponuje się z resztą makijażu. O to chodzi by nałożyć korektor tak aby ukryć cienie, suche skórki, czerwone naczynia. Dobierając odpowiedni odcień do naszej skóry, sprawiamy, że korektor wtapia się w nią i ukrywa jej wszelkie wady.

Odcienie korektora

Korektor maybelline ma odcienie o nazwach:

  • light,
  • ivory,
  • nude,
  • original.

W zależności od rodzaju karnacji dobieramy sobie odpowiedni odcień korektora, pamiętać należy, że ciemny odcień przy jasnej karnacji znacznie uwypukli a nie ukryje wszelkie niedoskonałości skóry.

Jaki jest maybelline?

Maybelline korektor pod oczy jest kultowym korektorem, wiele pań go zna i wiele pan go używa, mając o nim jak najlepsze opinie. Korektor ma doskonałą konsystencję, nie jest tłusty, bardzo dobrze się rozprowadza a jeszcze lepiej kryje niedoskonałości skóry. Doskonale wtapia się w makijaż, tworząc z nim całość.
Korektor bardzo dobrze wygładza skórę w okolicach oczu i zakrywa czerwone naczynka.

Korektor zdobi ale i szpeci

Używanie korektora to ogromna odpowiedzialność, ponieważ korektor nie tylko może uwypuklić naszą urodę ale także nas oszpecić.
Dobrze jest wiedzieć jaki korektor pasuje do naszej karnacji i jak dobrze należy nałożyć go na swoją twarz.