Sztuczne rzęsy to przykład najlepszego wynalazku upiększającego oko kobiece. To własnie one powiększają oko i sprawiają, że kobiece spojrzenie staje się przejrzyste. Do wyboru są sztuczne rzęsy na pasku przyklejane wzdłuż linii oka i kępki rzęs dokładane do rzęs naturalnych.

Jak dobrać najlepszy dla siebie produkt

No właśnie, jakie dobrać rzęsy by wszystko było jak najładniej? Większego wyboru tutaj nie mamy, tylko dwie alternatywy. W przypadku gdy nasze całe rzęsy są nieładne, najlepiej jest dokleić na linię oka rzęsy na pasku. Gdy chcemy tylko uwydatnić nasze naturalne rzęsy, dobrze jest doczepić tylko kępki rzęs.

Jak zacząć?

Gdy nie ma się jeszcze dostatecznej wprawy przy doczepianiu rzęs, należy najpierw spróbować doczepiać połówki lub tylko kępki rzęs. Dobre sztuczne rzęsy praktycznie same będą się dawać doklejać, czyli nie będą się odklejać ani plątać przy doklejaniu. Doklejane rzęsy wyglądają jak naturalne. Dopiero gdy nabierze się wprawy można wtedy odważnie od razu sięgnąć po rzęsy na pasku, które w bardzo szybkim czasie, każda kobieta, nauczy się doklejać.

Jak doklejać

Gdy decydujemy się na sztuczne rzęsy cena ich nie gra roli. Aczkolwiek dobre sztuczne rzęsy dają się i łatwo dokleić i łatwo zdjąć i bardzo ładnie wyglądają – zobacz sama. Kupując doklejane rzęsy należy sprawdzić czy jest do nich dołączony klej. Dodatkowo potrzebne będą nam pęsety.
Klejenie sztucznych rzęs polega na:

  • posmarowaniu paska sztucznych rzęs klejem,
  • odczekaniu kilku minut aż klej się wchłonie ale nie wyschnie,
  • następnie przyczepieniu pęsetą sztucznych rzęs do linii oka.

Jak zdjąć sztuczne rzęsy?

Przy zdejmowaniu sztucznych rzęs również należy użyć pęsety. Zdejmować rzęsy należy delikatnie tak by nie wyrwać swoich naturalnych rzęs. Niektóre sztuczne rzęsy cena ich jest trochę wyższa mogą służyć kilka razy.