Authentic Beauty Concept https://sklep.bellita.waw.pl/authentic-beauty-concept to marka, która tworzy kosmetyki i współpracuje ze społecznością fryzjerską. Efektem tego są produkty do pielęgnacji włosów, które stanowią połączenie innowacji z zakresu nauki i selekcji składników jakie daje natura.

Receptury kosmetyków Authentic Beauty Concept


Jak wskazują producenci, sposób powstania kosmetyków jest złożony i łączy w sobie szukanie innowacji ze współpracą ze światowej sławy fryzjerami, którzy posiadają możliwość, wiedzę i doświadczenie w zakresie sprawdzania produktów do pielęgnacji włosów i oceny ich jakości oraz działania.
Posiadanie pięknych, zdrowych i odżywnych włosów jest marzeniem kobiet na całym świecie. Stosuje się różne sposoby na uzyskanie takiego efektu, co wynika m.in. z różnic kulturowych. Dążeniom do osiągnięcia pięknych włosów sprzyja też nowoczesna technologia, która daje innowacyjne sposoby na wykorzystanie dobroczynnej mocy natury i produktów, które wpływają pozytywnie na wygląd i stan włosów. Ideę tę promuje marka Authentic Beauty Concept, która tworzy złożone receptury mieszanek przeznaczonych do pielęgnacji.

Ekstrakty kosmetyków serii Authentic Beauty Concept


Kosmetyki tej marki powstają w oparciu o specjalnie wyselekcjonowane i wybrane ekstrakty. Linie kosmetyków mają różne działanie – od wyciągów dla włosów suchych i zniszczonych po przeciwutleniacze z witaminami i minerałami o działaniu regenerującym cebulki włosów i działającym przeciwzapalnie.