Kręcone włosy, choć prezentują się pięknie, wymagają szczególnego traktowania. Z natury suche, szybko się niszczą i puszą. Muszą być nieustannie wspomagane, aby zachować jak najlepszy wygląd.

Jak zadbać o włosy kręcone?

Wśród produktów, które są przeznaczone do włosów kręconych, można wskazać między innymi kosmetyki Beaver. Cechuje je wysoka jakość i świetnie opracowany skład, który pomaga zadbać o loki.

Jak twierdzą przedstawiciele firmy, ich głównym założeniem jest ustawiczny rozwój i innowacyjne rozwiązania. Osoby pracujące w Beaver wierzą, że możliwe jest zapewnienie najlepszej pielęgnacji do każdego rodzaju włosów.

Czym wyróżnia się oferowana przez Beaver odżywka?

Skierowana do włosów kręconych odżywka Beaver (czy wręcz głęboko odżywcza maska) pomaga w odbudowie zewnętrznej struktury włosa, tym samym chroniąc go przed uszkodzeniami. Produkt wzbogacono o:

  • kolagen,
  • glicerynę,
  • olejek arganowy.

Wszystko to dla kompleksowej pielęgnacji włosów kręconych, które charakteryzują się szczególnymi potrzebami.

Czym myć włosy kręcone?

Osoby, które chcą zachować loki w optymalnym stanie, powinny zwrócić uwagę nie tylko na wysoką jakość odżywki, ale również (a może przede wszystkim) na to, co oferuje szampon.

Z założenia, produkt ten ma za zadanie dokładnie umyć włosy, ewentualnie przygotowując je tym samym do zabiegów pielęgnacyjnych.

Przygotowany przez Beaver szampon dla włosów kręconych spełnia wszelkie wymagania, aby zostać świetnym środkiem do mycia loków. Produkt ten pomaga zatrzymać wilgoć w lokach, które mają szczególną skłonność do przesuszania się. Pokrywa je także ochronnym filtrem, zapewniającym optymalną ochronę przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi i uszkodzeniami mechanicznymi.

Kompleksowa pielęgnacja włosów kręconych od Beaver pozwala na utrzymanie loków w świetnym stanie.