Aby zadbać o swoją twarz warto postawić nie tylko na sprawdzone kosmetyki pielęgnacyjne, ale również na masażery, które wbrew pozorom przynoszą naprawdę satysfakcjonujące efekty. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się wałek kwarcowy, który jest dobrym wyborem nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn.

Magiczne wałeczki do masowania twarzy

Tajemnicze wałeczki do masowania twarzy wykorzystywane są w Chinach od bardzo wielu lat, ale dopiero w ostatnim czasie masażery tego typu zaczęły pojawiać się w Europie. Nie inaczej jest również w Polsce, gdzie praktyczni w każdym większym sklepie kosmetycznym można kupić oryginalny roller kwarcowy. Jest to doskonała propozycja przede wszystkim dla zapracowanych osób, które nie mają czasu na wizytę u profesjonalnej masażystki.

Czym charakteryzuje się roller kwarcowy?

Oryginalny roller kwarcowy wykonany jest w całości z kamieni górskich, które są odpowiednio szlifowane. W dzisiejszych czasach zdecydowana większość producentów sięga po kwarc różowy, który prezentuje się bardzo okazale, dzięki czemu może okazać się wspaniałym pomysłem na udany prezent dla bliskiej osoby.

Dlaczego warto?

Kwarcowy roller poprawia elastyczność oraz ukrwienie skóry i co najważniejsze działa przeciwzmarszczkowo. Dzięki systematycznym masażom, można skutecznie powstrzymać starzenie się skóry. Magiczny lifting poprawia owal twarzy i łagodzi wszelkie podrażnienia. Gadżet ten przypadnie do gustu tym osobom, które chcą się odprężyć, wyciszyć i zrelaksować.