W ostatnim czasie manicure hybrydowy stał się bardzo popularny wśród wielu pań. Kobiety chętnie korzystają z usług salonów kosmetycznych, w których to można zrobić piękny, trwały i niezwykle oryginalny manicure. Są także panie, które postanowiły spróbować swoich sił w samodzielnym wykonywaniu takiego manicure w zaciszu własnego domu. Co należy kupić na początek, by można było eksperymentować samodzielnie z własnymi paznokciami? Odpowiedź poniżej.

Gotowy zestaw do manicure hybrydowego

W wielu sklepach stacjonarnych oraz w internetowych można kupić gotowy zestaw do manicure hybrydowego. W jego skład wchodzą podstawowe produkty, dzięki którym panie same w ciągu zaledwie 2 godzin wykonają perfekcyjny manicure we własnym domu.

Co zawiera standardowy zestaw?

Panie kupując gotowy zestaw (który zazwyczaj kosztuje od około 100 do 180 zł) mogą liczyć na to, że w środku znajdą: dobrą jakościowo lampę UV lub LED do utrwalania manicure, 2-3 różne lakiery hybrydowe, bazę, kilka pilników, drewniane patyczki, specjalny odtłuszczacz oraz remover do lakieru hybrydowego. Każdy z tych produktów jest niezbędny do manicure hybrydowego. Remover do lakieru hybrydowego ze sklepu provocater jest np.: bardzo przydatny, gdy chce się usunąć stary lakier i wykonać nowy, świeży manicure. Remover do hybryd pozwala bardzo szybko ściągnąć je w bezpieczny sposób. Jeżeli nie ma go w zestawie, warto w taki remover do hybryd również na samym początku się zaopatrzyć.