Osoby chcące zwiększyć swoje szanse u płci przeciwnej mogą korzystać z wielu sposobów, a także produktów, a do ciekawszych propozycji należą feromony. Wiele osób upatruje w nich swej wielkiej szansy na miłosne podboje bądź znalezienie drugiej połówki, inni zaś po prostu są ciekawi, czy takie produkty faktycznie są skuteczne. Jakie feromony wybrać?

Perfumy z feromonami – zapach i działanie

Tego rodzaju produkty są warte polecenia między innymi osobom, które kochają piękne zapachy i nie mogą obyć się bez perfum. Dzięki perfumom z feromonami nie trzeba też używać innego zapachu, co jest wygodne, i wydawać na niego pieniędzy, co wiąże się z oszczędnościami. Poza tym tego rodzaju produkty mają podwójną skuteczność. Dla nikogo bowiem nie jest tajemnicą, że już same zapachy mogą przyciągać płeć przeciwną i podniecać. Na panów mocno działają zwłaszcza intensywne zapachy, jak również jadalne. Takie też nuty wykorzystywane są w przypadku perfum z feromonami, można zatem spodziewać się podwójnego działania, a przy tym – ślicznego zapachu. Jedyne zagrożenie polega na tym, że nie trafi się w „swoją” woń, co jest problemem zwłaszcza w przypadku osób mających ustalone preferencje, które niektóre zapachy męczą. Na ogół jednak dobierane są nuty uniwersalne, jakie podobają się wszystkim.

Czyste feromony

To dobry wybór między innymi dla tych osób, które obawiają się wyżej wymienionej sytuacji – że wybrane perfumy okażą się nietrafione pod względem zapachu. Czyste feromony można też polecić osobom, które mają swój ulubiony zapach i nie chcą z niego rezygnować. Poza tym takie produkty często można znaleźć w wariantach o bardzo dużym stężeniu, co przekłada się na ich oszałamiającą skuteczność, podczas gdy wzbogacone feromonami perfumy zwykle mają dość łagodne działanie. Czyste feromony są więc często wybierane przez osoby chcące efektu „wow”.