Poszukując dobrej jakości podkładu, w niskiej cenie Eveline Selfie Time może okazać się doskonałym wyborem. Mocne krycie, a także właściwości nawilżające, sprawią, że nawet osoby z suchą cerą będą zadowolone z wyglądu, jaki można uzyskać po nałożeniu preparatu. Eveline Selfie Time kolory są na tyle zróżnicowane, aby każda osoba była w stanie wybrać odpowiednią opcję.

Selfie Time Eveline – podkład idealny do zdjęć

Eveline selfie time kolory jest rekomendowany do użytkowania nie tylko na co dzień, ale także, do makijażu okazjonalnego. Doskonałe krycie, a także nawilżenie pozwoli na nieskazitelny wygląd, jednak nie kosztem przesuszenia cery. Wygodna tubka, a także niska cena to z pewnością atrybuty, które sprawdzą się wielu klientkom. Kluczowym elementem jest fakt, że formuła produktu wpisze się w oczekiwania nie tylko posiadaczkom cery suchej, ale także dzięki właściwościom zastygającym możemy liczyć na wpasowanie się w potrzeby cery tłustej i mieszanej.

Podkład z witaminami

eveline selfie time kolory

Obecnie podkład ma mieć nie tylko wysokie krycie, ale także zawartość witamin w składzie, które będą pielęgnować skórę podczas noszenia makijażu. Eveline Selfie Time zawiera takie składniki jak kwas hialuronowy, który doskonale nawilża, ale także witaminę E, która działa pielęgnująco, ale także wygładzająco. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się wypróbować produkt, bo szeroka gama kolorów pozwoli wybrać odpowiedni odcień. Podkład można stosować o każdej porze roku. Sprawdzi się świetnie nie tylko do makijażu wieczorowego, ale także codziennego, kiedy kluczowym elementem jest wyrównanie kolorytu w sposób dyskretny. Wszystko za sprawą krycia, które można łatwo budować, nakładając dodatkowe warstwy produktu. Zdecydowanym plusem jest nie tylko niska cena, ale także fakt, że kosmetyk jest łatwo dostępny i można dostać go nie tylko stacjonarnie, ale także w wielu drogeriach internetowych. Można więc kupić go zawsze wtedy, kiedy skończy się poprzednia tubka bez konieczności wyszukiwania preparatu w wielu sklepach.