Kolczyki koła to ponadczasowa klasyka, pasują do niemal każdej stylizacji, pięknie wyglądają i w złocie i w srebrze, a przy tym dodają pazura każdej kobiecie. To jedna z ulubionych części biżuterii w wielkim świecie mody, noszą je filmowe gwiazdy, instagramerki i modelki! Nawet małe kolczyki kółka potrafią pięknie podkreślić urodę, dlatego warto mieć je w swojej kolekcji. Jak dobrać model do swojej urody i jak je nosić? 

Kolczyki kółka – jak dobrać je do swojej urody? 

Kolczyki kółeczka to bardzo uniwersalna część biżuterii, jednak występują w różnych kształtach i rozmiarach i nie wszystkie sprawdzą się dla każdej kobiety. Ubierając biżuterię, warto decydować się na taką, która będzie nie tylko piękna, ale także podkreśli urodę i jej atuty. Kolczyki typu małe kółka lepiej wyglądają przy twarzach w kształcie serca lub trójkątnym, za to duże i pogrubione koła polubią Panie o bardziej zaokrąglonych rysach twarzy. Tu również sprawdzą się owalne kształty, które optycznie wydłużą twarz.

Kolczyki kółeczka – do czego pasują?

Kolczyki typu kółka to świetny wybór dla wszystkich kobiet, które nie czują się pewnie w dobieraniu biżuterii do swoich stylizacji. Taki typ biżuterii to bardzo bezpieczny wybór, są efektowne, ale przy tym pasują do praktycznie każdego outfitu. Sprawdzą się i na co dzień i na większe wyjście, dobrze wyglądają w stylizacjach jesiennych, dobrane do golfa, ale i na lato do przewiewnej sukienki. Tak naprawdę tego typu kolczyki nie mają ograniczeń, jednak należy pamiętać, że same w sobie są już dominujące i najlepiej nie dokładać do nich zbyt dużo biżuterii, ponieważ cały ubiór może zacząć wyglądać zbyt ciężko.