Kolczyk w sutku jest modnym dodatkiem, który zdobi niewidziany fragment ciała przez większość czasu. Wiele osób mimo tego pragnie kolczyki w sutkach zrobić dla siebie, aby prezentować się o wiele ciekawiej. Musimy wiedzieć jednak, czym, kierować się, aby wykonać piercing sutka w taki sposób, aby wyglądał świetnie i nie sprawiał nam żadnych problemów. Piercing w sutku powinien zostać wykonany przede wszystkim przez doświadczony salon, bo tylko taki wykona go bezpiecznie i odpowiednio, co jest kluczowe. 

Kolczyki do piercingu sutka, jaką opcję dla siebie wybrać?

Piercing sutka i wybieranie odpowiedniego salonu w tym celu to element kluczowy, jednak dobranie ozdoby idealnej dla siebie jest równie ważne. Mamy do wyboru kolczyki wiszące, bardziej dyskretne, a także najmodniejsze obecnie kółka – wystarczy kliknąć tutaj. Kolczyk w sutkach ma szansę więc wyglądać dokładnie tak, jak tego chcemy, kiedy wybierzemy odpowiedni model kolczyka dla siebie. 

Czy kolczyki w sutkach są bolesne?

Kolczyk w sutkach, kiedy zostanie odpowiednio wykonany, nie jest bolesny. Musimy jednak uważać na gojącą się ranę i stosować do rad doświadczonego piencera, który będzie wykonywał nam tego rodzaju ozdobę. Nie tylko w tym przypadku kolczyki w sutkach będą wyglądać świetnie, ale także przede wszystkim nie będą sprawiały nam żadnego dyskomfortu. Należy wiedzieć, że stosując się do rad osoby wykonującej kolczyk, nie tylko zmniejszymy ból, ale także zminimalizujemy możliwość wdania się stanu zapalnego, co jest kluczowe, aby nie narazić swojego zdrowia.