Dobranie odpowiedniego dla cery podkładu bywa trudne i czasochłonne. Szczególnie osoby posiadające dość problematyczną skórę, spędzają sporo czasu na poszukiwaniach tego idealnego produktu. Podkład i korektor 2 w 1 od Golden Rose może być dobrym wyborem dla wielu.

Przebarwienia i pozostałości po trądziku? Pora sięgnąć po skuteczny kosmetyk do makijażu

Wypryski, podrażnienia oraz blizny na twarzy wielu osobom mogą spędzać sen z powiek. Leczenie dermatologiczne często trwa długo – na efekty trzeba więc poczekać. Dla osób walczących z niedoskonałościami skóry szczególnie istotne jest posiadanie dobrej jakości kosmetyków kryjących, które nie tylko dobrze maskują problemy skórne, ale także pielęgnują twarz i pozwalają jej oddychać pod warstwą kosmetyku. Golden Rose Total Cover z Glamiss to połączenie podkładu i korektora, czyli produktu o szerokich właściwościach dla cery problematycznej. Co sprawia, że jest skuteczny? Wśród jego właściwości wymienić można m.in.:

– natychmiastowe krycie,
– odporność na czynniki zewnętrzne,
– pozostawianie naturalnego efektu na skórze,
– ochronę przeciwsłoneczną.

Produkt daje również przyjemne uczucie miękkości i elastyczności na skórze, bez efektu maski.

2 w 1, czyli stosowanie punktowe i na całą twarz

Połączenie dwóch kosmetyków kryjących w jeden produkt daje również wiele możliwości nakładania go. Golden Rose Total Cover można stosować zarówno jako standardowy podkład, czyli aplikować go na całą twarz, jak i używać punktowo na najbardziej problematyczne rejony skóry. Uniwersalność kosmetyku sprawia, że nadaje się on również do tzw. szybkich poprawek make-upu w ciągu dnia bez obawy, że na twarzy pozostaną nieestetyczne przebarwienia.