Kiedy skóra dojrzała zaczyna wykazywać pierwsze oznaki starzenia, konieczna jest odpowiednia pielęgnacja. Linia kosmetyczna oparta na koncepcji „oilage” została zaprojektowana właśnie z myślą o tym typie cery. Właściwości tych produktów skierowane są przede wszystkim do osób, które zauważyły zmniejszenie elastyczności i gęstości skóry oraz pojawienie się drobnych zmarszczek, szczególnie w okolicach oczu.

Składniki aktywne, które robią różnicę

Osiągnięcie zdrowego i promiennego wyglądu skóry dojrzałej jest możliwe dzięki odpowiednio dobranym składnikom. W linii kosmetycznej odnoszącej się do koncepcji „oilage” znajdujemy m.in. kwas hialuronowy, roślinny skwalan oraz glicerynę. Szczególną uwagę warto zwrócić na kompleks TriOleum – zestawienie olejów z soi, wiesiołka i awokado. Te składniki dbają o głębokie nawilżenie i sprężystość skóry. Dodatkowo, wykorzystanie menofitu z liści karczocha wspomaga gęstość i nawilżenie skóry, a formuła Reforcyl pomaga w syntezie kolagenu, chroniąc jednocześnie skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Kluczem jest kompleksowa pielęgnacja

Profilaktyka przeciwstarzeniowa nie ogranicza się jedynie do stosowania kremu. Linia oparta na idei „oilage” (zobacz tutaj) oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji. Począwszy od olejowego syndetu do mycia twarzy, który skutecznie usuwa resztki makijażu, a kończąc na antyoksydacyjnym serum wspierającym macierz komórkową. Wykorzystanie tych preparatów w odpowiedniej kolejności i o odpowiedniej porze dnia pozwala na uzyskanie najlepszych rezultatów.

Dlaczego warto wybrać oilage dermedic?

Dbanie o skórę dojrzałą wymaga szczególnej uwagi. Właściwie dobrana pielęgnacja może pomóc w zatrzymaniu procesu starzenia i przywróceniu skórze blasku. Wybierając produkty z linii „oilage”, nie tylko zapewniamy skórze odpowiednie nawilżenie, ale także chronimy ją przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych dzięki formule Anti-Pollution. Właściwości przeciwzmarszczkowe, poprawa gładkości i elastyczności to tylko niektóre z korzyści, jakie przynosi regularne stosowanie kosmetyków opartych na tej koncepcji.