Obecnie coraz częściej decydujemy się wykonać piercing twarzy, bo jest to niewątpliwie widoczna i bardzo efektowna ozdoba. Fake septum jest wybierany przez osoby w różnym wieku, które pragną się wyróżniać, a także nadać twarzy wyjątkowego i niecodziennego charakteru. Musimy wiedzieć, że fake kolczyk do nosa występuje w niezliczonej ilości modeli, co sprawia, że każda osoba ma szansę wybrać taki, który będzie pod każdym względem idealny. Kolczyk do nosa fake powinien być bowiem dobrany nie tylko pod względem gustu, ale także naszego typu urody, aby całość prezentowała się niezwykle spójnie. 

Kolczyk do nosa fake, jakie mamy do wyboru?

Septum fake występuje w kolorze srebrnym, złotym, ale także w wielu innych, bardziej wymyślnych kolorach. Od tego, jaki model wybierzemy, będzie zależał efekt końcowy. Fake kolczyki do nosa muszą być przede wszystkim bezpieczne i zupełnie neutralne dla skóry, warto więc na początek zdecydować się na model wykonany ze stali chirurgicznej. To właśnie ten materiał jest najtańszy, a także nie powoduje uczuleń i podrażnień skóry tuż po wykonaniu piercingu. 

Fake piercing do nosa, kto nam go wykona?

Fake piercing powinien być wykonany przez specjalistę, który będzie miał ogromne doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju piercingu. Musimy mieć pewność, że cały zabieg będzie dla nas w pełni bezpieczny, ale także, że otrzymamy cenne rady, jak obchodzić się z raną po przekłuciu. Tylko tak nie będziemy żałować wykonanego zabiegu i zyskamy ozdobę, którą będziemy chcieli nosić długie lata.