Skóra twarzy na co dzień narażona jest na wiele czynników zanieczyszczających, powodujących nie tylko jej wyraźne przetłuszczenie, ale też przesuszenie. W otoczeniu zanieczyszczeń, dymu, miejskiego smogu lub pyłków roślin skóra twarzy może produkować nadmiar sebum lub nadmiernie się przesuszać, co objawia się widocznymi zaczerwienieniami, pękaniem, a nawet wystąpieniem rumienia. Tylko regularna, kompleksowa, staranna pielęgnacja i dobór odpowiednich kosmetyków pomogą zwalczyć oznaki zmęczenia, przesuszenia i osłabienia skóry twarzy.

Vichy Mineral 89 Booster – czy poprawi stan suchej skóry twarzy?

Najwyższej jakości kosmetyki do twarzy posiadają starannie dopracowany skład, będący efektem doboru odpowiednich produktów i skomponowania ich w idealną proporcjonalnie mieszankę. Mineral 89 Vichy jest intensywnie działającym serum do twarzy o nietłustej konsystencji, które dobrze się wchłania na oczyszczoną skórę. Stosowane każdego dnia znacznie poprawia stan suchej dotąd skóry, narażonej na powstawanie zaczerwień, redukując widoczne oznaki zmęczenia, odwodnienia skóry. Dzięki temu, że codziennie będziesz wzmacniała barierę ochronną twarzy, stosując to głęboko nawilżające serum uchronisz się przed skutkami działania przesuszających czynników zewnętrznych.

Czy Vichy Mineral 89 jest produktem odpowiednim dla alergików?

Mineral 89 Vichy jest produktem, powstałym na bazie wody wulkanicznej i cennych składników odżywczych, w tym kwasu hialuronowego. Nie zawiera substancji zapachowych, parabenów i zdecydowanie odpowiednie jest do zastosowania przez alergików. Stosując kosmetyki wysokiej jakości zyskujemy pewność, że zawarte w nich składniki są rzeczywiście starannie selekcjonowane, a całość składu preparatu poddana badaniom. Serum do twarzy nawilżające to absolutny niezbędnik w kosmetyczce osób z cerą, skłonną do przesuszenia. Jeśli skóra Twojej twarzy jest skrajnie odwodniona, działaj zdecydowanie, by poprawić gospodarkę wodną swojej cery i odbudować barierę ochronną, która przyda się w czasie zwiększonego zanieczyszczenia powietrza.