Puder jest to jeden z elementów utrwalających działanie korektora, bądź fluidu, dlatego powinien znaleźć się w każdej kobiecej kosmetyczce. Jednak warto wiedzieć jaki puder wybrać, aby dopasować go do indywidualnych predyspozycji każdej cery, by móc cieszyć się nieskazitelnym wyglądem przez długi czas.

Puder utrwalający Vichy dermablend. Dlaczego warto postawić na ten produkt?

Puder transparentny pochodzący od uznanego producenta marki Vichy jest jednym z najchętniej wybieranych produktów przez kobiety borykające się z nadmiernym świeceniem i niedoskonałościami skóry. To produkt utrwalający działanie fluidu, a jednocześnie przedłuża trwałość wykonanego makijażu. Jak podaje producent taka trwałość zostaje przedłużona nawet do 18 godzin od momentu użycia. Dużym atutem pudru transparentnego jest jego bezbarwny odcień, dzięki czemu można z powodzeniem wybierać go niezależnie od rodzaju karnacji, bądź cery.

Odporny na ścieranie, silnie matujący – puder Vichy Dermablend 

Kolejnym z atutów, o których warto wspomnieć to odporność na pocenie oraz działanie wody, deszczu czy kąpieli. Jest to bardzo trwały puder, który nie ściera się nawet podczas delikatnego pocierania twarzy. Jest rekomendowany dla osób borykających się z nadmiernym świeceniem oraz przetłuszczającą cerą, ponieważ z dużym powodzeniem matuje oraz jednocześnie niweluje niedoskonałości. Puder transparentny Vichy dermablend z https://www.aptekagalen.pl/vichy-dermablend-puder-utrwalajacy-28g.html jest to produkt rekomendowany przez najbardziej uznane wizażystki. To sprawdzony bardzo dobrej jakości kosmetyk, niezwykle wydajny, bezzapachowy i delikatny dla skóry problematycznej oraz bardzo wrażliwej.