Tradycyjna wcierka Banfi może pochwalić się niesamowitym składem, dzięki czemu przynosi satysfakcjonujące efekty już po pierwszym użyciu. Niniejszy artykuł to dobry wybór dla osób, które chcą dokładnie zapoznać się ze składem tego niesamowitego kosmetyku.

Jaki jest skład wcierki Banfi?

Wcierka do włosów Banfi składa się przede wszystkim z chrzanu, gorczycy i jałowca. Jeżeli chodzi o chrzan, to mowa tutaj oczywiście o specjalnym ekstrakcie, który zawiera dużą ilość związków siarki. Chrzan znacząco pobudza krążenie w skórze głowy, dzięki czemu można liczyć na szybszy wzrost. Gorczyca odpowiada za dotlenienie i odżywienie poszczególnych cebulek włosów. Jałowiec odpowiedzialny jest z kolei za pobudzenie krążenia i pobudzenie porostu włosów. Banfi wcierka klasyczna w swoim składzie zawiera także majeranek, który może pochwalić się właściwościami przeciwłupieżowymi i przeciwzapalnymi.

Łopianowa wcierka Banfi

Godna uwagi jest przede wszystkim łopianowa Banfi wcierka, która jest dobrym wyborem dla osób, które mają mniejsze lub większe problemy z wypadaniem włosów. Po kosmetyk ten powinny sięgnąć także te osoby, które mają skłonność do łupieżu. Ciekawą okazją mogą okazać się również pokrzywowe wcierki Banfi, które przeznaczone są przede wszystkim dla osób z nadmiernie przetłuszczającymi się włosami. Wcierka do włosów Banfi jest bezpieczna w stosowaniu, dlatego też praktycznie każdy może skorzystać z jej olbrzymiego potencjału.