Obecnie wybór kosmetyków do paznokci jest zdecydowanie trudniejszym zadaniem niż mogłoby się wydawać. Nie wszystkie przedstawicielki płci pięknej mają świadomość czym dokładnie powinno się sugerować przed podjęciem ostatecznej decyzji? Dlaczego świetnym wyborem będą ibd paznokcie?

Zdecydowanie mniej chemii w składzie

Kobiety powinny wybrać produkty ibd nails, by pozwolić skórze odpocząć od bardzo dużej liczby sztucznych składników występujących w tanich odpowiednikach. Przedstawicielkom płci pięknej rekomendowane jest również wykorzystanie możliwości polegającej na wyborze produktów, których będą używały.

Brak agresywnych składników

Produkty marki IBD nie zawierają w swoim składzie bardzo dużych ilości sztucznych substancji, które jak wiadomo nie są dobrze przyswajane przez paznokcie i skórę. Wszystkie kosmetyki, do których należy zaliczyć żele, bazy czy hard do paznokci IBD zostały przebadane, a także wyprodukowane zgodnie z normami europejskimi.

Ponadto liczne badania jednoznacznie dowiodły, że produkty omawianej marki są znacznie lepiej tolerowane przez paznokcie i skórę w porównaniu do tańszych, syntetycznych odpowiedników. Godny uwagi jest również fakt, że zdecydowanie rzadziej doprowadzają do reakcji alergicznych.

Jak wiadomo bardzo dużym zagrożeniem dla osób posiadająych wrażliwą skórę są barwniki, sztuczne substancje zapachowe czy bardzo agresywne substancje myjące. Kosmetyki do paznokci firmy IBD nie wykazują się drażniącym działaniem. Oczywiście alergikom rekomendowane jest zwrócenie uwagi na obecność alergenów, które mogłyby doprowadzić do reakcji uczuleniowej.

Działanie

Kosmetyki IBD nie zwalczają objawów tylko przyczyny. Pobudzają paznokcie do regeneracji. Kobiety mogą mieć również całkowitą pewność, że wszystkie produkty działają zgodnie ze swoim przeznaczeniem.