Marka Bourjois jest najpopularniejszą firmą kosmetyczną. Wiele od nich produktów stało się hitem. Coraz częściej słyszy się o rozświetlaczu od Bourjois. Jedno mówią, że jest to najlepszy kosmetyk jakikolwiek powstał, inni mają co do tego produktu parę uwag. Ja, w tym artykule chciałabym opowiedzieć trochę o tym produkcie.

Najpierw kilka słów o samej marce

Marka Bourjois tworzy kosmetyki oparte na paryskim szyku. Kultowym produktem tej firmy są róże do policzków. Pierwsze produkty pojawiły się już w 1863 roku. Były to kosmetyki w sztyfcie. W 1879 roku gamą kosmetyków znacznie się poszerzyła. Marka Bourjois jest również znana z produkcji perfumów. Charakterystyczne dla kosmetyków Bourjois jest ich zapach. Każdy produkt przepięknie pachnie. Sam kultowy bronzer przepięknie pachnie czekoladą. Plusem kosmetyków tej firmy jest ich trwałość. Podkłady, korektor, czy pudry bardzo długo utrzymują się na skórze w nienaruszonym stanie. A maskary, czy eyelinery nie rozmazują się. Teraz hitem stały się pomadki od Bourjois. W swoim składzie posiadają masło shea, które pielęgnuje i nawilża usta. Dodatkowo pomadki te są super trwałe.

Rozświetlacz do twarzy Bourjois- co takiego w sobie ma?

Bourjois rozświetlacz pozwala uzyskać naturalny blask na cerze. Jest to kosmetyk o drobnej i lekkiej teksturze. Dodatkowo produkt ten jest w uniwersalnym odcieniu, dlatego jest idealny do każdej karnacji.

Jak stosować ten kosmetyk?

Należy odrobinę kosmetyku nałożyć na górne policzki, kąciki oczu, brodę oraz łuk kupidyna.

Czy produkt jest godny polecenia?

Rozświetlacz Bourjois jest dobrym kosmetykiem. Można dzięki niemu uzyskać lekki blask. Dodatkowo produkt jest zapakowany w kompaktowe, okrągłe opakowanie, dlatego taki rozświetlacz można wszędzie zabrać i nie zajmie dużo miejsca – https://darmarsklep.pl/rozswietlacze/0,bourjois. Plusem jest również jego kolor. Lekko złotawy odcień świetnie nadaje się do konkurowania buzi.