W ostatnich latach branża lakierów do paznokci przeszła niemałą rewolucję. Wiązała się ona z wprowadzeniem na rynek nowego rodzaju produktu, jakim jest lakier hybrydowy. Nowy kosmetyk zawładnął sercami tysiąca kobiet, które wreszcie mogły cieszyć się efektem pięknych paznokci na długo. Jedną z pierwszych marek, która pojawiła się z tym produktem na polskim rynku była marka Semilac.

Zalety manicure hybrydowego

Nieodzowną zaletą lakierów hybrydowych jest ich niezawodna trwałość. Jak sama nazwa wskazuje – hybryda to połączenie – połączenie tradycyjnych lakierów do paznokci z żelowymi formulacjami. Dzięki temu hybryda jest znacznie trwalsza niż lakier tradycyjny a jednocześnie jest łatwiejsza w aplikacji. Zestaw do hybryd od marki Semilac, można zakupić nawet jeśli nie jest się profesjonalną kosmetyczką.

Jak wykonać manicure hybrydowy w domowym zaciszu?

Manicure metodą hybrydową można wykonać samodzielnie. Wystarczy dokonać zakupu zestawu Semilac i znaleźć tutoriale w sieci, które pokazują, jak taki makijaż dłoni wykonać. Należy postępować według poniższych kroków:

1.    Zmatowienie płytki blokiem polerskim

2.    Odtłuszczenie płytki cleanerem i wacikiem bezpyłowym

3.    Pomalowanie paznokci bazą i utwardzenie w lampie

4.    Nałożenie dwóch lub trzech warstw lakieru kolorowego i utwardzenie każdorazowo w lampie

5.    Nałożenie top coatu i utwardzenie go w lampie

6.    Przemycie całości cleanerem

Gdzie kupić zestaw do hybryd Semilac?

W niemal każdym większym mieście znaleźć można zakupić stacjonarnie zestaw Semilac Zestaw startowy do robienia hybryd z powodzeniem kupić można również przez Internet.