Zdrowa, odżywiona i jędrna skóra twarzy jest marzeniem wielu polskich kobiet, tych młodych, jak i całkiem dojrzałych. Z zazdrością i zachwytem przyglądają się nieskazitelnej cerze Koreanek, zastanawiając się w czym tkwi sekret ich cudownej urody. Z ogromnym zainteresowaniem sięgają też po najróżniejsze poradniki i artykuły przybliżające egzotyczne rytuały piękna azjatyckich kobiet.

Koreańskie kosmetyki na polskim rynku

Wychodząc naprzeciw temu rosnącemu zainteresowaniu egzotycznymi rytuałami coraz więcej polskich firm kosmetycznych wprowadza na rynek produkty inspirowane koreańską pielęgnacją. Wśród tych kosmetyków znajdziemy: olejki do demakijażu, serum do twarzy, różnorodne toniki, kremy na dzień i na noc, delikatne musy, pillingi, pianki myjące oraz cieszące się największą popularnością koreańskie maseczki w płachcie.

Koreańskie maseczki bielenda

Sporym uznaniem wśród pań od lat cieszą się maseczki bielenda. Nic więc dziwnego, że i ta firma wypuściła na rynek produkty inspirowane azjatycką pielęgnacją. I nie jest to tylko bielenda maska do twarzy, ale cała gama produktów do mycia, demakijażu oraz oczyszczania i pielęgnacji delikatnej cery twarzy. W tej ogromnej różnorodności kobiety mogą przebierać do woli, ale najchętniej i tak sięgają po bielenda maseczka w płachcie. Maski bielenda spotkamy w wielu wariantach kolorystycznych i z zróżnicowanym składem odpowiednim dla różnych typów skóry.
To co je wyróżnia to wyjątkowy, naturalny skład, nowoczesny i chwytliwy wygląd, idealne dopasowanie do twarzy. W ofercie masek bielenda w płachcie są maski detoksykujące, oczyszczające, nawilżające, odżywcze, rozświetlające i regenerujące – sprawdź. W ich składzie znajdziemy węgiel, bambus, zieloną herbatę, aloes, algi, kwas hialuronowy i wiele innych składników odpowiedzialnych za stan kobiecej skóry.