Kosmetyki marki Uzdrovisco powstały przez kobiety dla kobiet. To marka, której zadaniem jest tworzenie produktów dobrych z natury, spełniających potrzeby skóry i ceniących roślinne skarby naturalne.

Roślinna pielęgnacja – kosmetyki Uzdrovisco w zgodzie z naturą

Do produkcji kosmetyków wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane, starannie wyselekcjonowane esencje pochodzące z roślin. Stosowanie najwyższych dawek i wyodrębnionych składników aktywnych pozwala zamienić standardowy produkt kosmetyczny w skuteczny fitoceutyk, posiadający podobne działanie do leków ziołowych.

Uzdrovisco - kosmetyki Drogeria.pl

Osiągnięcie najwyższej jakości i popartej badaniami skuteczności jest możliwe dzięki ogromnej wiedzy założycielek marki oraz wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii fitodozującej, która pozwala na wnikanie kosmetyku głębiej i sprawniej.

Oferta marki Uzdrovisco

Kosmetyki Uzdrovisco dedykowane są świadomym kobietom, które stawiają swojej pielęgnacji spore wymagania. W asortymencie marki znajdują się produkty oparte wyłącznie na roślinnych substancjach, bezpieczne dla skóry i pozyskane z szacunkiem do środowiska naturalnego. Uzdrovisco kosmetyki zadbają o właściwe oczyszczenie cery, nawilżenie, ujędrnienie i wyciszenie. W ofercie znajdują się produkty oczyszczające takie jak pianki, tonizujące, w tym tonik bezwacikowy, peelingi, kremy, maski, esencje i ampułki. Ta kompleksowa, roślinna pielęgnacja pozwala na zachowanie młodego wyglądu skóry poprzez dostarczenie jej cennych składników, których skuteczność i jakość potwierdzona została badaniami i certyfikatami.