Piękne włosy to podstawa dobrego wyglądu. Można zaryzykować stwierdzenie, że nawet najlepsze stylizacje nie będą efektowne, jeśli włosy będą matowe i bez połysku. Rynek zatrzęsiony jest produktami tego typu a wybranie sprawdzonych kosmetyków to prawdziwa sztuka. Na szczęście dostępne są już produkty do pielęgnacji włosów, które do tej pory zarezerwowane były tylko dla salonów fryzjerskich. Są to wyjątkowe kosmetyki do włosów Kevin Murphy. 

Doskonała jakość na każdym etapie

Pielęgnację głowy zaczynamy od mycia włosów, dlatego należy sięgnąć po Kevin Murphy szampon. Jest to produkt, który delikatnie oczyści włosy od nasady po same końcówki. Trzeba zrobić to dokładnie, ponieważ musimy zdjąć z powierzchni włosa resztki odżywek, lakierów, kurz i inne zanieczyszczenia. Doskonałe będą do tego kosmetyki Kevin Murphy dostępne w sprzedaży w sklepie Bellita, które skomponowane są z ekologicznych i niealergizujących produktów pochodzenia roślinnego.  

Tajemnice lśniących włosów 

kevin murphy

Po dokładnym umyciu, włosy potrzebują nawilżenia oraz kojącej regeneracji. Na arenę wkracza Kevin Murphy odżywka, wspaniały specyfik wygładzający łodygę włosa. W efekcie stosowania tego produktu osiągniemy piękne błyszczące pasma bez splątań i zmatowień. Do tak przygotowanych włosów zaleca się zastosowanie Kevin Murphy anti gravity. Jest to środek zawierający humekanty, które zapewnią uniesienie włosów u ich nasady. Pomogą ułożyć doskonałą fryzurę o naturalnym i zdrowym wyglądzie.

Kevin Murphy – ulubione kosmetyki do włosów

Stosowanie ekologicznych specyfików do pielęgnacji włosów, zapewni komfort i efekt na dłuższą metę. Włosy odwdzięczą się pięknym, zdrowym wyglądem i doskonałym blaskiem. Aby to zapewnić najlepiej zainwestować w Kevin Murphy zestaw, który zawiera szampon regenerujący, odzywkę i olejek wygładzający lub zamiennie inne kosmetyki z tej serii. Stosowanie produktów rodziny Kevin Murphy zapewnią efekt i radość z pięknych włosów.