Mimo że wielu osobom Balmain Paris kojarzy się raczej z luksusowym domem mody, spod szyldu marki wychodzą również profesjonalne produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów. Wysokiej jakości kosmetyki wytwarzane są specjalnie z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających włosów. Dlatego często używanie ich przynosi rezultaty lepsze niż ma to miejsce w przypadku zwykłych produktów drogeryjnych. Gdzie zatem szukać kosmetyków Balmain?

Dlaczego warto stawiać na kosmetyki fryzjerskie?

Linia Balmain Hair ze sklepu Bellita to profesjonalne produkty przeznaczone do użycia w salonach fryzjerskich. Oznacza to, że dostęp do nich mają wyłącznie wysokiej klasy specjaliści. Jest to szczególnie ważne, ponieważ źle dobrane kosmetyki nie tylko nie poprawią kondycji kosmyków, ale wręcz mogą im zaszkodzić. Co więcej, używanie tych samych pielęgnacyjnych składników przez osoby o różnym typie włosów przynieść może kompletnie różne efekty. Dlatego w miejscach korzystających z wyselekcjonowanych kosmetyków, takich jak produkty do włosów marki Balmain, klientki mają pewność, że specjalista umiejętnie dobierze kurację odpowiadającą potrzebom ich włosów. Wiedza i doświadczenie mistrzów połączona z kompleksowym podejściem do stanu zarówno włosów, jak i skóry głowy sprawia, że można liczyć na spektakularne efekty.

Balmain Hair, czyli więcej niż pielęgnacja

Balmain

Należy również pamiętać, że pielęgnacja czupryny nie ogranicza się jedynie do używania odpowiednich produktów w trakcie mycia włosów i tuż po nim. Równie ważna jest ochrona kosmyków przed potencjalnie szkodliwymi czynnikami, na przykład promieniowaniem UV, wysoką temperaturą czy uszkodzeniami mechanicznymi. Dlatego kosmetyki fryzjerskie Balmain zawierają również produkty przeznaczone do stylizacji włosów, które zapewniają maksymalne efekty przy równoczesnym wysokim poziomie ochrony. Strukturę włosa uszkodzić może również ciepło emitowane przez urządzenia do stylizacji, takie jak suszarka czy lokówka. By zabezpieczać włosy, Balmain posiada też w ofercie ochronne spreje i odżywki do używania w trakcie układania fryzury w salonie.