Dermedic jest polską marką kosmetyków, jakie bazują na doświadczeniu dermatologów, biotechnologów i alergologów. Okazuje się, że już od lat firma cieszy się ogromnym uznaniem na rynku. Szeroki wybór sprawia, że każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie. Czym odznacza się Dermedic? Kiedy sięgnąć po produkty tej marki? Gdzie znajdziemy ciekawe rozwiązania?

Marka Dermedic

Opracowywanie receptur wyrobów Dermedic wiąże się z wykorzystaniem odkryć naukowych i najnowszych trendów z dziedziny dermatologii. Jednocześnie cały czas stosowane są wytyczne EADV, które dotyczą kierunków w pielęgnacji oraz leczeniu cery. Warto podkreślić, że marka jako jedyna na rynku posiada w swoich wyrobach wodę termalną ze źródła artezyjskiego. Jest ono położone w środkowej części Polski, ponad 2000 metrów po powierzchnią ziemi. Woda ma korzystny układ minerałów, które wspierają działanie terapeutyczne produktów. 

dermedic

Kosmetyki do cery wrażliwej

Dermokosmetyki Dermedic są dedykowane praktycznie do cery wrażliwej każdego typu. To skuteczna opcja dla osób, które mają wymagające skórę i szukają łagodnej pielęgnacji na co dzień. Nie zapominajmy o tym, że preparaty Dermedic zaspokajają wiele potrzeb naszej skóry – przywracają jej równowagę i komfort. bezpieczeństwo i skuteczne działanie jest potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi i dermatologicznymi. 

Skąd wynika sukces marki? Z pewnością ma to związek z bogatym know-how w branży kosmetycznej, co zbudowano wraz ze specjalistami z całego świata. Co ciekawe, Dermedic zdobył wiele nagród branżowych, jak i tych przyznawanych przez klientów. Zaufanie do marki jest spore, a zakup w aptece online pozwala dać wiele korzyści.