Kosmetyki do włosów Moroccanoil zaczęto produkować w 2008 roku przez Carmen Tal, która urodziła się w Izraelu i została zainspirowana korzyściami płynącymi z olejku arganowego po wizycie w Maroku. Historia sukcesu rozpoczęła się od małej gamy produktów i szybko rozrosła się do jednego z najważniejszych producentów kosmetyków do włosów na świecie. Dziś kosmetyki Moroccanoil oferują wyjątkowe produkty o najwyższej jakości i skutecznych formułach.

Skuteczna formuła kosmetyków Marokan Oil

Moroccanoil

Marokan Oil to marka kosmetyków do pielęgnacji włosów, założona w 2008 roku. Moroccanoil to oryginalny profesjonalny zabieg olejowy, który jest bogaty w proteiny i odżywia włosy. Gama produktów obejmuje szampony i odżywki, głębokie zabiegi kondycjonujące i wiele sprayów termoochronnych, maski do włosów, olejki do włosów i kremy do stylizacji.

Piękno olejku arganowego jest zamknięte w marce Moroccan Oil. Z tego względu jest w czołówce produktów na bazie olejku arganowego. Olejek arganowy jest ekstraktem roślinnym, pozyskiwanym z rodzimych drzew arganowych w Maroku. Bogaty w witaminę E i niezbędne kwasy tłuszczowe, zapewnia wiele korzyści dla skóry i włosów, w tym nawilżenie, zmiękczenie i naprawę uszkodzonych włosów. Pomaga również chronić przed czynnikami środowiskowymi, takimi jak zanieczyszczenia i sprawia, że włosy dłużej wyglądają na lśniące.

Kosmetyki bez niekorzystnych dodatków

Firma Marocanoil opracowała zróżnicowaną gamę produktów dla wszystkich rodzajów włosów, w tym szampony, odżywki, odżywki głęboko odżywiające, spraye przeciw puszeniu się włosów i spraye chroniące przed wysoką temperaturą. Produkty są wysokiej jakości, nie zawierają siarczanów ani parabenów.

Kosmetyki do włosów Moroccanoil zapewniają wysoki połysk, miękkość i ochronę przed wolnymi rodnikami i uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV. Nasze kolekcje zawierają wielokrotnie nagradzane produkty do pielęgnacji, stylizacji i leczenia włosów dla każdego rodzaju włosów – nawet zniszczonych. Wszystkie produkty Moroccanoil są wolne od parabenów, siarczanów i fosforanów, i zawierają zapach dla luksusowego doświadczenia.