Farby i pianki do włosów Montibello przygotowywane są w profesjonalnych laboratoriach w oparciu o najnowsze technologie i badania. Celem marki jest przede wszystkim współpraca z profesjonalnymi salonami fryzjerskimi oraz zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Pianka koloryzująca do włosów od Montibello

Jeśli lubisz codziennie układać włosy, a jednocześnie chcesz szybko uzupełnić ich naturalny kolor i nieco wzmocnić, warto zastosować piankę koloryzującą Montibello bez spłukiwania, która nie tylko nada włosom teksturę, ale także podkreśli ich odcień i doda blasku. Jak działa pianka koloryzująca Montibello? Zapewnia nawilżenie, naprawia stylizację i dodaje włosom specyficznego charakteru, wzmacnia naturalny kolor i dodaje świeżości, błyszczy i zwiększa objętość. Wyciśnij niewielką ilość pianki na dłoń i wmasuj we włosy. Nadaj fryzurze dowolny kształt za pomocą suszarki i szczotki do stylizacji. Gotowe! Rezultat: nawilżone, promienne i wyraziste włosy w swoim odcieniu. Piankę i inne produkty tej marki znajdziesz w drogerii pod linkiem https://bellita.pl/montibello.

montibello odżywka do włosów

Opracowanie kosmetyków marki Montibello

Barwniki Montibello zostały opracowane w opatentowanej technologii  dla uzyskania doskonałego efektu kolorystycznego. Technologia ta łączy substancje aktywne pochodzenia roślinnego, ekstrakty z soi z molekułami kondycjonującymi, które działając synergicznie sprzyjają przenikaniu substancji koloryzujących do wnętrza włosa, co skutkuje lepszym utrwaleniem i zachowaniem koloru oraz wysoką ochroną skóry głowy i włókna włosa. Soja jest bogata w fosfolipidy, glikolipidy i witaminę F, niezbędne składniki błon komórkowych, zapewniające nawilżenie, odżywienie i naprawę włosów. Staranny wybór tonów, słodkich, intensywnych, ciepłych i chłodnych, aby pobudzić Twoją kreatywność i aktywność. Leczenie aktywami pochodzenia roślinnego, ekstraktami z soi. Ekstrakt z kakao zapewniający dodatkową ochronę włosów.