Chcesz cieszyć się piękną skórą w naturalny sposób? Kosmetyki marki Resibo to najlepszy wybór dla szanujących ekologię. Produkty tej marki są wegańskie, w pełni biodegradowalne, a przy tym w niesamowicie skuteczne. Nawet największy sceptyk powinien zostać usatysfakcjonowany. Zostały docenione wieloma nagrodami. Poznaj cudowne kosmetyki Resibo.

Resibo – dbałość o naturę

Od początku istnienia marki Resibo myślą przewodnią było bycie blisko natury. Surowce do wytwarzanych przez siebie kosmetyków firma pozyskuje w niezagrażający środowisku naturalnemu sposób. Produkty Resibo nie przechodzą testów na zwierzętach, a także nie zawierają składników pochodzących od zwierząt, co zostało potwierdzone certyfikatami: Vegan i PETA Cruelty Free&Vegan. Aby było jak najmniej szkody dla środowiska, opakowania są stworzone tak, aby można było je powtórnie wykorzystać.

Co oferuje Resibo?

Przede wszystkim wysoką jakość swoich produktów za rozsądną cenę. Początkowo oferta Resibo obejmowała jedenaście różnych kosmetyków. Jako pierwszy do sprzedaży na bellita.pl został udostępniony olejek do demakijażu. Następnie do klientów trafiły: krem odżywczy, krem pod oczy, krem mocno nawilżający, tonik, a także płyn micelarny. Każdy z tych produktów był wielokrotnie analizowany pod względem skuteczności. Połączenie nowoczesnej technologii i moc płynąca z natury umożliwiła stworzenie tych niebywale doskonałych kosmetyków. Zastosowanie maksymalnie skoncentrowanych ekstraktów powoduje, że naprawdę działają. Obecnie oferta stale się rozszerza o kosmetyki do ciała i włosów.

kosmetyk do pielęgnacji od resibo

5 topowych kosmetyków Resibo

Produkty marki Resibo od początku cieszą się ogromną popularnością. Jednak jest kilka, które zdecydowanie najbardziej się wyróżniają. Należą do nich:

  • Oily One – Deep Cleansing Oil – Olejek do demakijażu
  • The One – Serum naturalnie wygładzające
  • Krem pod oczy
  • Glov player – krem rozświetlający
  • Multifunkcyjny peeling do twarzy