Praktycznie każda kobieta posiada jakiś problem związany ze skórą na twarzy. Mowa tu chociażby o przebarwieniach, pajączkach, zmarszczkach, nierównym kolorycie, czy też o zbyt bladej cerze. Aby zamaskować te zmiany, przeważnie stosuje się podkłady, fluidy, pudry i inne tego typu kosmetyki. Które jednak konkretnie produkty sprawią, że uda się stworzyć perfekcyjny makijaż?

Podkład Estee Lauder Double Wear

Marka Estee Lauder jest popularna i ceniona na całym świecie, gdyż oferuje wysokiej jakości produkty, powszechnie uznawane za luksusowe. Tworzone przez nią kosmetyki wyróżniają się świetnym składem, a także wydajnością i trwałością. Asortyment jest na tyle szeroki, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, nawet posiadaczki problematycznej cery.

Na wyróżnienie zasługuje zwłaszcza podkład Estee Lauder Double Wear z oferty sklepu Cocolita. Utrzymują się bowiem na powierzchni skóry aż 24 godziny. Dzięki temu zapewniają olśniewający wygląd przez cały dzień, nawet mimo wilgoci, upału oraz aktywności fizycznej. Są przy tym lekkie, więc nie przyczyniają się do powstawania pryszczy i zaskórników. Seria Double Wear Estee Lauder obejmuje niesamowicie szeroki asortyment rozmaitych odcieni, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

podkład estee lauder double wear

Najlepszy podkład na wakacje

W okresie letnim powinno się regularnie używać filtrów UV, aby uniknąć niebezpiecznych poparzeń oraz powstawania nieestetycznych przebarwień. Takie postępowanie zmniejsza ponadto ryzyko zachorowania na czerniaka i inne nowotwory skóry. Podkład Estee Lauder Double Wear wyposażony jest w filtr SPF 10, dzięki czemu nie trzeba już stosować dodatkowej ochrony przed promieniowaniem słonecznym. To dlatego świetnie sprawdza się w lato oraz na wakacyjnych wyjazdach w egzotyczne miejsca. Ponadto jest bardzo lekki, nie spływa oraz nie tworzy ciemnych smug, co stanowi nagminny problem w trakcie upałów. Decydowanie się na kosmetyki wysokiej jakości sprawia, że zyskuje się o wiele większy komfort i nie trzeba co jakiś czas sprawdzać i poprawiać makijażu.