Chcąc przedłużyć płytkę paznokcia samodzielnie, kiedy do tej pory nie mieliśmy okazji tego robić, warto zdecydować się na zakup produktów, które będą trwałe, ale także przede wszystkim, które zapewnią nam łatwość w nakładaniu. Tylko dzięki temu będziemy w stanie wykonać dla siebie taki manicure, który w pełni nas zadowoli i nie będzie wymagał pomocy profesjonalnej stylistyki. Jeszcze jakiś czas temu, aby przedłużyć paznokcie, musieliśmy wybrać żel budujący lub akryl, obecnie jednak wystarczy baza kauczukowa, która jest łatwodostępna, ma wiele kolorów do wyboru i jest stosunkowo tania i łatwa w nakładaniu.

Baza kauczukowa, kiedy najlepiej na nią postawić?

Osoby początkujące, które chcą samodzielnie przedłużyć swoją płytkę, a także nadać jej odpowiedni kształt, powinny wybrać takie produkty, jak baza kauczukowa do paznokci Makear. Możemy mieć bowiem pewność, że cała stylizacja będzie prezentowała się nienagannie, ale także, że nie będzie żadnego problemu w odpowiednim nałożeniu produktu. Ponadto kauczuk jest materiałem bardzo elastycznym, który pracuje wraz z płytką paznokcia, co sprawia, że dostosowuje się do ruchów danej osoby. Jest to bardzo ważne do przedłużenia trwałości manicure. Możemy ponadto wybrać bazy kauczukowe:

  • transparentne,
  • naturalne,
  • różowe,
  • kryjące.

Gdzie kupić bazy kauczukowe?

Obecnie tak wiele osób poszukuje baz kauczukowych, że producenci wielu marek zdecydowali wdrożyć je do swoich zasobów. Możemy więc wybrać bazę, która będzie odpowiadała nam pod względem koloru, wykończenia, a także gęstości. Na uwagę zasługuje fakt, że każda osoba będzie także w stanie wybrać produkt marki, która zaoferuje odpowiadającą nam cenę. Jest to bardzo ważne szczególnie dla osób początkujących, które nie do końca wiedzą, czy będą chcieli nadal tworzyć stylizację, czy też zrezygnują po pierwszym razie. Każdy jednak będzie miał szansę wybrać dla siebie dokładnie to, co sprawdzi się świetnie, co z pewnością warto wykorzystać. Bez pomocy stylisty będziemy mogli bowiem samodzielnie przedłużyć paznokcie, a także sprawić, że będą prezentować się świetnie każdego dnia.