Sensibio Bioderma to linia dermokosmetyków przeznaczona specjalnie dla osób ze skórą wrażliwą, podatną na podrażnienia. Znajdują się w niej produkty skierowane do codziennej pielęgnacji twarzy, które pomagają złagodzić objawy związane z nadreaktywnością skóry.

Dlaczego Sensibio Bioderma?

Sensibio Bioderma to odpowiedź na potrzeby skóry wrażliwej. Linia oferuje wyselekcjonowane produkty, które zapewniają skuteczne oczyszczanie, nawilżenie oraz ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Za sprawą swojej delikatnej formuły produkty Sensibio nie podrażniają, ale wręcz pomagają złagodzić istniejące podrażnienia.

sensibio bioderma

Sensibio Rich Bioderma – intensywne nawilżenie

Sensibio Rich Bioderma to krem nawilżający o bogatej formule, dedykowany szczególnie skórze suchej i wrażliwej. Zawarte w nim składniki aktywne pomagają w regeneracji i wzmacnianiu bariery hydrolipidowej skóry, czyniąc ją mniej podatną na podrażnienia.

Stosowanie Sensibio Bioderma

Produkty z linii Sensibio Bioderma (tutaj) powinny być stosowane codziennie, rano i wieczorem, na oczyszczoną skórę twarzy. Krem Sensibio Rich Bioderma jest doskonałą bazą pod makijaż, a jednocześnie zapewnia skórze intensywne nawilżenie przez cały dzień.