Kosmetyki Tołpa są wyjątkowe ze względu na swoje składniki, szczególnie torf i borowinę. Tołpa oferuje bogaty asortyment produktów, w tym kremy na dzień i noc oraz maski gommage. Marka ta wyróżnia się także multifunkcyjnymi kosmetykami, takimi jak krem-żel, krem-maska czy tonik-esencja, a także liniami dedykowanymi do specyficznych potrzeb skóry, np. linia Estetic, obejmująca medikosmetyki.

Jednym z kluczowych elementów w kosmetykach Tołpa są składniki roślinne oraz te naturalnego pochodzenia. Linia Authentic, z 97% udziałem składników naturalnych, oraz enzymatyczne kosmetyki Dermo Enzyme to jedne z przykładów tego podejścia.

Pielęgnacja twarzy z wykorzystaniem kosmetyków Tołpa

Tołpa to nie tylko szeroka gama kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ale także dedykowane produkty dla różnych rodzajów skóry. Linie takie jak Sebio, Sebio Max Efekt czy Tołpa Strefa T zostały stworzone z myślą o skórze tłustej, mieszanej z niedoskonałościami oraz klasycznych problemach, jakie dotykają strefę T skóry.

Ponadto, marka oferuje rozwiązania dla osób z różnymi rodzajami skóry i różnymi problemami związanymi z wiekiem. Linie takie jak Futuris, Provivo, Stimular, Relift czy Modelar zostały zaprojektowane dla osób w różnym wieku, walczących z oznakami starzenia się skóry.

tołpa produkty

Kosmetyki Tołpa do pielęgnacji ciała i włosów

Oprócz pielęgnacji twarzy, Tołpa ma w swojej ofercie produkty do pielęgnacji ciała. Dermo Body wspiera jędrność skóry, linia Intima dba o zdrowie okolic intymnych, a linia Mum została stworzona z myślą o kobietach w ciąży i karmiących piersią.

Marka oferuje również kosmetyki dla potrzeb relaksacyjnych, jak Spa Detox, oraz rozwiązania dla skóry głowy i włosów, takie jak Dermo Hair.

Męska linia kosmetyków Tołpa

Tołpa nie zapomina o potrzebach męskiej skóry, oferując linie Tołpa Dermo Men. Produkty te są skoncentrowane na specyficznych potrzebach skóry męskiej, zwłaszcza po goleniu. Linie takie jak Green Men czy Men Face and Head zapewniają kompleksową pielęgnację zarostu oraz golenia.

Dla mężczyzn dbających o swój zarost, Tołpa oferuje także linie takie jak Tołpa Men Barber, umożliwiające kompleksową pielęgnację zarostu, wąsów i brody.