Skąd stylistki biorą pomysły na niezwykłe paznokcie? To pytanie można zadać wszystkim, którzy tworzenie dekoracji i ozdób (bo przecież paznokcie to czasem małe arcydzieła) traktują jak prawdziwą pasję.
Wiadomo jednak, że w takim wypadku sama pasja wystarczy, aby pomysły same wpadały do głowy. Stąd wyjątkowe stylizacje paznokci.

Domowy i trwały manicure

Wiele kobiet próbuje swoich sił w tworzeniu tego rodzaju stylizacji na paznokciach również we własnych domach. Dostępne preparaty, których również używają zawodowi styliści jak choćby flexy gel elisium, są coraz łatwiejsze w aplikowaniu i poradzą sobie z nimi nawet osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z trwałym manicure`m. We wspomnianym preparacie, który jest połączeniem żelu oraz akrylu, można dokonywać znacznie więcej poprawek niż w przypadku innych podobnych produktów. Ma gęstszą konsystencję i całkowicie twardnieje dopiero przy zastosowaniu lampy LED lub UV. Można więc paznokieć dopracowywać tak długo, aż nie osiągnie się zadowalającego efektu.

Zabawa w niezwykłe stylizacje

Malowanie paznokci to zdecydowanie niezwykła pasja. Czasem każdy paznokieć to wyjątkowe małe cudeńko, które często właśnie powstaje
w domowym zaciszu. Teraz dzięki profesjonalnym zestawom jak wspomniany flexy gel zestaw jest to znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze. Ozdabianie paznokci staje się coraz popularniejszym sposobem na efektywne spędzanie wolnego czasu, ale i również niezwykle praktycznym, ponieważ stworzony w ten sposób trwały manicure to sposób na zadbane i piękne dłonie.