Piercing Nipple nie jest już niczym rzadko spotykanym i coraz więcej osób decyduje się skorzystać z tej wyjątkowej ozdoby. Kluczem jest tutaj dobranie takiego kolczyka, który spełni nasze oczekiwania i sprawi, że nie będziemy odczuwać żadnego dyskomfortu z tym związanego. Kolczyki Nipple, jakie wykorzystuje się najczęściej, to przede wszystkim kółka i sztangi, jednak równie chętnie wykorzystuje się tak, że kolczyki w kształcie podkowy. 

Kolczyk Nipple, jak go dobrać, aby spełnił nasze oczekiwania?

Biżuteria do piercingu Nipple występuje w tak wielu różnych opcjach, że mamy szansę wybrać tę najlepszą opcję dla nas, która będzie nie tylko wygodna, ale także przede wszystkim, która pozwoli nam na zapewnienie sobie ozdoby, która będzie prezentować się dokładnie tak, jak tego chcemy. Wszystko zależy od tego, czy chcemy uzyskać efekt delikatny, czy też zdecydowanie mocniejszy. Musimy jednak wiedzieć, że nie tylko mamy do wyboru różny kształt kolczyków, wielkość, ale także materiał, z jakiego są wykonywane. Na tej podstawie dobierany dla siebie najlepszą z opcji. 

Kolczyki Nipple, jaki materiał warto wybrać na początek?

Kolczyki do piercingu Nipple, które wybierane są najczęściej, to przede wszystkim opcje wykonane ze stali chirurgicznej. Możemy liczyć tutaj na wyjątkowy wygląd, a także niską cenę tego rodzaju kolczyków. Mamy do wyboru proste wzory, a także te zdecydowanie bardziej ozdobne. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć, a także, czy kolczyk ma być bardziej ozdobny, czy nieco delikatniejszy.